трав’яні краси та догляду за шкірою

вершкове масло ши

Збагачена формула масло ши захищає тіло лікує і покращує стан шкіри краще, ніж будь-яке інше масло відомих у даний час. Масло ши тіла має протизапальну чинником жорсткості, що дає їй можливість відпочити втомленим м’язам. Це дуже ефективно в регенерації клітин і працюють як відмінне анти-старіння. Використовуйте щодня для м’яких і молодий вигляд. Видатний засіб для зим.

Масло какао лосьйоном

Какао-масло були використані протягом століть рідної жінок з усього світу, щоб пом’якшують і заспокоюють суху шкіру. Цей додатковий багатих вологою підтримує природний баланс вологи, його гладка вершковим інгредієнти роблять шкіру виглядати і відчувати себе бархатистою, гладкою на дотик і відмінно підходить для нормальної та сухої шкіри. Використовуйте щодня на вашому тілі для м’яких і молодий вигляд.

лимонного шампуню

Волосся виглядають липкими і кульгав, коли вони являють собою маслянисті. Гіперактивність сальних залоз виділяти багато «нафта», яка робить волосся додаткової жирної. Якщо не очистилися правильно, на стандартній основі – це не тільки залишає волосся і шкіру голови брудні, він також привертає більше бруду і кіптяви, щоб дотримуватися його. У свою чергу, в результаті чого волосся падіння, лупа і свербіж інфекції і т.д. лимона, будучи кислотну природу, природно ріже масло на волосся. Вона допомагає глибокому очищенню шкіри голови, так що він може дихати таким чином, відроджуючи нудно / млявим волосся, назад у здорові, блискучі і густе погляд.

хна шампунь Тулсі

Цей ексклюзивний препарат дає нове життя нудною, млявою і пошкодженого волосся. Велика властивості хни і Тулсі, крім збагачення волосся з вітамінами і Білки, також запобігти випаданню волосся і передчасне посивіння-.

нима масці

Протиінфекційну, антибактеріальні маски. Регулярне використання двох разів на тиждень стримує появу висипань на шкірі тримає його світилося сяйво.

лимонної цедри з маскою

Какао-масло були використані протягом століть рідної жінок з усього світу, щоб пом’якшують і заспокоюють суху шкіру. Цей додатковий багатих вологою підтримує природний баланс вологи, його гладка вершковим інгредієнти роблять шкіру виглядати і відчувати себе гладкою і шовковистою на дотик і прекрасно підходять для нормальної та сухої шкіри. Використовуйте кожен день на вашому тілі для м’яких і молодий вигляд.

сонцезахисний лосьйон SPF 15

Аюр Сонцезахисний лосьйон, збагачують з маслом зародків пшениці і вітаміном Е, захищає шкіру поряд шкідливих UVA / UVB променів сонця. Масло зародків пшениці забезпечує активний захист клітин шкіри, запобігає потемніння, сонячних опіків і додає шкірі справедливим. Вітамін Е зволожує шкіру і забезпечує м’якість та еластичність. Підходить для всіх типів шкіри, навіть самої чутливої.