поліпшення зору – Які ваші очі говорять

Око труднощі чуми суспільства в ці дні і протягом численних років. Деякі з цих труднощів і хвороб можна уникнути, якщо ми б кинути і прислухатися до наших очей. Вони найбільшого елементів у прийнятті рішень, якщо ми їх виснаження. Якщо ваші очі напружуються і напруженим, ваші очі ушкодження. Ви б не продовжувати напружуючи руку м’язової тканини протягом тривалого періоду часу, ви б припиняється, коли йому шкоду і зробити перерву. Очі потрібно лікувати точно так само.

Очі повні маленьких груп м’язів, які відповідають за зменшення або збільшення об’єктива, щоб ми могли бачити ясно. Погляньте на ваших очах зараз виправимо. Вони напружено читати слова по сторінці? Ті очі, тече за словами дивляться важко на кожному слові? Ти посміхався, хмурився, або концентрації, а жорстко? У випадку, якщо ви відповіли ствердно на будь-який з тих, ваші очні тканини м’язи повинні розслабитися, як тільки досяжною.

Ідеї ​​дійсно може впливати на наш зір. Коли ви могли б думати, красивий, щасливий ідей очі набагато вільніше. Розслаблення очей мають набагато краще зосередитися і включити очі, щоб зробити плавними рухами. Пошкодження ідеї викликати очі напружуватися. Напружені очі, як правило, дивляться, а також руху віч уривчасті викликаючи очі до пошкодження.

Очі не брешуть. Якщо ваші очі шкоду або ви відчуваєте напружені за очима, вони в основному намагаються сказати вам, щоб розслабитися. Відчуйте наближення головного болю навколо очей або за ними? Ви можете бути напружуючи очі, а багато, і повинні розслабитися.

Доброю новиною є те, що це займе близько 15-20 хвилин, щоб розслабити очі. Розслаблення очей може зосередитися набагато краще і допомогти з розумінням з деталями ви читаєте або дивитеся. Просто закрийте очі і концентруються навколо темрява. Забудьте про руйнівні стресів відбувається навколо вас, і віримо про позитивні, славні деталі. Уявіть себе розслаблюючим навколо пляжу, плескіт хвиль біля ваших ніг, холодного напою в руці. Підтримуйте ваші ідеї по центру, як численні хороші предмети, як ви зможете протягом всього 15 хвилин. Всякий раз, коли ви відкриєте очі, ви повинні випробувати набагато більш розслабленим, а також очі набагато більше по центру.

Слухати те, що говорять очі і розслабити їх, коли вони втомилися. Взявши тайм-аут, щоб розслабитися, допоможе вашому баченню на довгі роки.