ось омолоджуючі наконечник, жити з серцем дитину

Діти більш експертом в щастя і віру, ніж дорослі, та й дорослий, який може нести дух дитини в середньому і літньому віці дійсно геній. Чому?

Ну це просто тому, що така доросла зберегти щасливу і безтурботне дусі, що тільки молоді, здається, наділені і це, звичайно, буде життєво важливим і необхідним для боротьби зі старінням.

Це нагадує мені про ліричної від однієї з пісень на айпод: “З серцем дитину … нічого не збираєшся діставати мене”

Якщо ви Jackson 5 вентилятора або любитель добрі душі музики, лірична, що має прийти на розум, він співав до-підліткового віку Майкла Джексона, і він нагадує, що навіть старіння може бути зупинено (або принаймні уповільнити вниз), якщо ваше серце залишається по-дитячому.

Не по дитячому, але по-дитячому.

Цей друг є оптимальним інструментом для боротьби зі старінням.

Пам’ятаєте, як людина думає, такий і він. Якщо ви думаєте, старі, ви будете старими, якщо ви думаєте, молоді, анти-старіння прийде природним шляхом.

Це не означає, фізичні вправи і дієта повинна бути вигнаний з суміші, немає …, всі вони повинні йти рука об руку. Але найефективнішим омолоджуючий вправу можливо, думаючи, з дитиною, як якість у ставленні до життя.

Пам’ятайте цитату Ісуса “Якщо ви не як дитина, ви не успадковують Царство Небесне”

Він продовжував говорити: “Царство Небесне всередині вас є»

А що таке Царство Небесне? Щастя, блаженство, вічна молодість … якості, які ми всі прагнемо з різними омолоджуючі стратегії ми стараємося.

Майте на увазі, що сміх, водить компанію з друзями і сім’єю (що підніме ваш настрій), спілкуватися з дітьми, тваринами і природою і просто, не забуваючи брати речі легко і інші фактори, які допомагають у затримці процесу старіння і збереження по-дитячому перспективи на життя, коли це необхідно.

Отримання старше або мають провів більше часу на землі не повинна прирівнювати до “старіючих”, ви теж можете повністю змінити (або повільно) процеси старіння.

Маючи серце дитини може стати першим кроком.

Ось, щоб залишатися і відчувати себе молодше виглядати і для здоров’я.

Foras