допомогти для волохатими ногами

Волохаті ноги можуть змусити вас виглядати мужнім, але це може бути біль у шиї, якщо ви дама.

Ці потворні волосся можуть бути усунені шляхом гоління, воском, відбілювання або використання крему для видалення волосся. Тим не менш, всі тимчасові методи видалення волосся і у кожного є свої переваги і недоліки.

Всупереч поширеній думці, різанні або гоління не впливає на ріст волосся. Коротке волосся виглядають товщі, тому що худа кінці обрізаються, додаючи до ілюзію зростання.

Під час гоління може позбутися небажаного волосся, необхідно повторити кожен день, щоб уникнути щетинистий почуття.

Відбілювання безболісна і не шкодить шкірі, за винятком, якщо у вас алергія на відбілюючий розчин. Щоб визначити це, використовуйте невелику кількість на шкіру в першу чергу. Якщо вона стає роздратованою, припинити його використання. Відбілювання не видаляти волосся, але робить його менш помітним.

Віск є одним з найстаріших методів видалення волосся. Віск спочатку нагрівають і наносять на шкіру. Після того, як охолоне, його видаляють в напрямку росту волосся. Нові волосся потрібно час, щоб рости, тому що вони вийняли нижче поверхні трохи вище кореня волоса, живе частину волосся.

На жаль, не всі люди можуть терпіти воском. Це може бути болючим процесом і викликати роздратування шкіри. Волосся повинні бути досить довгими, щоб цей процес працює.

Хімічні засоби для видалення волосся доступні в крем, піна або рідкій формі. Вони зазвичай займає від 10 до 15 хвилин, щоб працювати, але деякі люди не можуть стояти їх запах. Їх ефективність залежить від типу росту волосся і роздратування шкіри повідомляється з їх використанням.

Щоб вибрати метод, який підходить саме Вам, зверніться до дерматолога надійним. Він або вона буде консультувати Вас з кращим способом видалення небажаного волосся.

Для гарних Lumnaderm використання шкіри, відбілюючий крем, який усуває веснянки, непривабливі плями віку, сонячні плями, плями і гіперпігментації. При використанні за призначенням, буде балансувати Lumnaderm нерівномірні відтінки шкіри і висвітлити вашу шкіру.