Якщо у вас суха шкіра вам необхідно прочитати цю

Суха шкіра не може бути проігноровано. Суха шкіра призводить до розтріскування верхнього шару шкіри і надає їй дуже поганий зовнішній вигляд. Основні причини сухої шкіри належать: сухий клімат, гормональні зміни, занадто багато пілінг та лікування інших захворювань шкіри. Крім того, сухість може бути закладено природою своєї шкіри. Яка б не була причина, ‘сухою шкірою’ дуже важливо (але не дуже складно).

‘Сухий шкірою’ починається з зволожуючими, найбільш ефективним засобом для сухої шкіри. Взагалі зволожуючі класифікуються за 2 категорії, засновані на тому, як вони забезпечують “сухою шкірою.

У першу категорію входять зволожуючі, які забезпечують “сухою шкірою” просто, зберігаючи вологу в шкірі, наприклад, Вазеліном. Ці зволожувачі відносно недорогі і легко доступні (навіть у продуктових магазинах).

Друга категорія включає зволожувачі, які працюють витягує вологу з навколишнього середовища та подання його до шкіри. Це дуже ефективний спосіб «сухою шкірою ‘у вологих умовах. Зволожувачі, які забезпечують “сухою шкірою ‘таким чином також називаються зволожувачами. Для правильної сухою шкірою, ви повинні використовувати нежирний тип зволожувача, наскільки це можливо. Зволожувачі потрапляють в цю категорію. Інгредієнти зволожувачі включають пропіленгліколь, сечовину, гліцерин, гіалуронова кислота і т.д.

‘Сухий шкірою »не лише про використання зволожуючих засобів, а й використовувати їх належним чином. Кращим «сухий процедури по догляду за шкірою”, щоб очистити шкіру перед нанесенням зволожуючого крему. Ви можете зробити свій “сухої шкіри” ще більш ефективно, застосовуючи зволожуючий крем в той час як шкіра ще волога (після чистки). Крім того, переконайтеся, що ви використовуєте мило без продуктів (особливо на обличчі, шиї і руках). Пілінг дійсно допомагає в сухої шкіри, видаляючи відмерлі клітини шкіри. Тим не менш, не відшаровуються занадто важко. Ваш сухою шкірою процедур / продукти повинні також подбати про оберігання НД Уникайте занадто багато і занадто прямого сонця (просто використовуючи парасольку / капелюхи і т.д.). Використовуйте хороший лосьйон сонцезахисний крем перед виходом на вулицю. Багато зволожуючі забезпечують захист від сонця теж, поряд із сухою шкірою.

У вас також є натуральні продукти для тобто продуктів сухою шкірою », які надають” сухою шкірою ‘природним чином (без використання синтетичних хімічних речовин). Ці сухі продукти догляду за шкірою поставляти ліпідів поліпшень шкіри, тим самим дає утримання вологи в шкірі. Інший, головне для “сухою шкірою ‘є температура води ви використовуєте для душу або для вмивання обличчя – Використовуйте теплу воду, дуже гарячою або дуже холодною водою може викликати сухість теж.

‘Сухий шкірою’ також про те, ніжні з вашою шкірою. Ви повинні уникати різкі миючі засоби та засоби для чищення на основі спирту. Крім того, після миття обличчя, не тріть їх рушником на обличчі, просто погладити ніжно, щоб ввібрати воду.

У цілому, сухою шкірою дуже просто для тих, хто приймає, що серйозно.