Про комплексні туману з материнки звичайної запатентована, природна альтернатива з наркотиками, як ефекти

Кожен день завдання відкриттям для змінюють життя інгредієнти триває Рішення Dermazone. Для того щоб виконати місію нашої компанії, ми повинні поліпшити якість життя людей шляхом обміну досягненнями в сфері догляду стало можливим, зокрема, з нашими життя науці технологіям. Саме цей квест, який привів нас до чудесним Vulgare Материнка – дикий гірський вирощених орегано знаходиться виключно в Середземному морі.

На початку, наші дослідження і розробки команда була зацікавлена ​​в ефективності цього орегано запропонував усунути П. вугрів бактерії, бактерії, яка викликає акне. Але ми не могли ігнорувати те, що наші дослідження показали, і тому відкриття йде …

Наш медичний директор, Кріс Браун, доктор медичних наук, сертифікований спеціаліст з інфекційних захворювань, раніше з NIH (Національного інституту здоров’я), провели серію лабораторних тестів він думав, відповідні, щоб підтвердити або підтвердити позитивні висновки, що містяться у великій літературі про масло орегано. Доктор Браун розробив серію лабораторних випробувань, що проводитимуться для оцінки наслідків масла орегано на Pseudomonas, Staphylococcus, MRSA і П. вугрів.

Результати були більш драматичним, ніж все, що ми могли припускати! Орегано сполук на основі перевершили кращі традиційні антибіотики та припис протигрибкові препарати, що демонструють здатність руйнувати бактерії, грибки та віруси протестовані. Ці дослідження, поряд з багатством досліджень і статей, опублікованих протягом багатьох років, підтверджувати нашу віру … цього чудесного інгредієнта була дійсно змінити життя.

Два роки у розвиток і три роки з моменту його запуску, O-Plex туман виявився не тільки б стати альтернативним рішенням для акне проблем для тисяч наших клієнтів, але ми були вражені свідоцтвами тих, хто зважився використовувати цей продукт як засіб, як альтернатива для нескінченна різноманітність хвороб, симптоми і умови … Euphoric на похвали його ефективності з ангіни, застуди, симптоми грипу і всіх видів шкірних захворювань!

Я навіть не можу вважати, що це сталося так що я повинен був написати, щоб ви знаєте, моє горло стає дуже сухим і важким, і я думав, – у мене немає часу, щоб бути хворим! Я чув про O-Plex Туман і думав якого біса. Я розпилив його в рот близько 3 разів на день і після другого дня, пуф, не більше біль у горлі! – В. Rolyn

Моя дочка прийшла додому зі школи з дуже поганим біль у горлі. Протягом декількох годин її лихоманки зросла більш ніж на 101, а не зійде навіть за допомогою ліків. Я чула від знайомих про O-Plex туман і як допомагали своїм дітям. Так що мені довелося почати її розпилення O-Plex Туман в рот кожні чотири години, і протягом двох днів вона вже був повністю здоровий! Я не знаю, що у неї були, але нічого не прояснилося лихоманка і біль у горлі, як це туман. Спасибі, Dermazone. – С. Белл, Флорида

Вся сім’я використовує O-Plex туман при перших ознаках болю в горлі! І мій чоловік і я використав, щоб зупинити туман Отруйний плющ! Мій старший син дякує мені за познайомивши його з O-Plex туман, тому що, як він висловився, “! Моє обличчя не виглядає як піца пепероні більше” Усі четверо моїх дітей дякую O-Plex Mist своїми чіткими напрямків -! . Шмітт, Індіана

O-Plex Mist дивовижний продукт. Це дуже потужний спрей, який вбиває бактерії і відмінно підходить для боротьби з акне. Він не тільки добре працювати на боротьбі з бактеріями в нашій шкірі, але я використовую його для дезінфекції всі наші зубні щітки раз на тиждень. Це безпечно і відмінно підходить для позбавлення від будь-яких бактерій, які знаходиться на зубні щітки. Наша O-Plex Туман з нашою медицині, і ми не могли б жити без неї. – С. Helt, Індіана

Моя подруга розповіла мені про це новий продукт, що вона виявила – O-Plex Mist. Вона сказала, що це був антибактеріальним спреєм, який очищається від акне свого сина, і що він був такий щасливий, про це, він був розпилення його всюди. Коли холодне пройшли їхньому будинку, він не отримати його! Вона зрозуміла, що там було щось особливе цей спрей, тому вона дала мені пляшку, коли почали знижуватися з простудою. Я почав розпилювати його відразу, і це проясниться протягом декількох днів. Неймовірно! – С. Hash, Вайомінг

Я чув, що O-Plex Mist повністю вилікувати вухо болить від мого друга, але я був трохи відмовлявся спробувати його на моєю донькою, якщо вона страждає від болю вуха регулярно. Одного разу в неділю вона прокинулася з жахливою болем вуха, і так як мій педіатр була закрита, я вирішив дати Mist спробувати. Я опустив ватяну паличку в рідині і повільно вставив його їй на вухо. Через кілька хвилин, моя дочка говорила, наскільки краще вона відчувала. Був тепле почуття, і вона сказала, що це допомогло зробити біль зникне майже миттєво. Я ставився до неї вухо ще раз в той день і в понеділок вранці вона була прекрасна! Ми не використовуємо антибіотики більше для вуха нашої дочки болить. Велике спасибі за відмінний продукт.

– J. Міллер, Мічіган

Так що моя собака побилася з іншого район вихованця. Я обіцяю, що ми не ведемо повітряні бої, він був трохи щаслива випадковість. У всякому разі, він отримує цю подряпин над правим оком, і її погано, але не настільки погана, щоб оплатити рахунки ветеринара, тому я схопив мою пляшку O-Plex Туман і розпорошили його і прибрала його настільки добре, наскільки міг. Я продовжував розпорошувати 3 до 4 разів на день, і це досить швидко зцілилися. Собака мого сусіда все ще виглядала трохи забій, коли я побачив його, але не мій Брут. Він добре йти! – Л. Рендолф, штат Техас

Щороку моя дочка бореться з вушними інфекціями. Мій брат рекомендував, щоб ми спробували деякі розпилення O-Plex Mist їй на вухо, щоб подивитися, якщо це допоможе. Він сказав: “Це бактеріальна інфекція, право, чому б не використовувати антибактеріальний спрей.” Таким чином, ми спробували його … і ось, він працював! Треба сказати, що я був приємно здивований! Отже, дочка моя тримає його у своїй ванній кімнаті, і спреї це при перших ознаках болю. – P. Roberts, Нью-Йорк

більше досліджень

Ці засновані на фактичних даних досвіду клієнтів підтверджуються Ряд незалежних досліджень, в тому числі Джорджтаунському університеті Медичного центру (2001). Доктор Гаррі Г. Прейс, доктор медичних наук, очолював це дослідження, повідомив, серед іншого, таке:

(1) орегано нафту у відносно низьких дозах було виявлено, інгібують ріст бактерій стафілокока – який відповідає за різні тяжкі інфекції і стає все більш стійкі до багатьох антибіотиків – так само ефективно, як стандартний стрептоміцин антибіотиків, пеніцилін і ванкоміцин.

(2) мишей, заражених бактеріями стафілокока, які лікувалися з масло материнки досягнуто виживаності дорівнюють або краще, ніж виживаність де антибіотик ванкоміцин вводили шляхом ін’єкції.

Раніше, в 2001 році дослідники з департаменту харчових наук в університеті штату Теннессі повідомили, що серед різних рослинних масел, масла орегано виставлені найбільшу антибактеріальної дії проти спільних патогенних мікроорганізмів, таких як стафілокок, кишкова паличка і Listeria [Журнал Захист живлення , тому 64, липень 2001]. Дещо раніше британські дослідники повідомили, масло орегано було антибактеріальну активність щодо 25 різних бактерій [Журнал прикладної мікробіології, тому 88, лютий 2000]. Клінічні дослідження в Італії показали, що масло орегано може бути використаний для лікування кишкових паразитів [Phytotherapy Research, том 14, травень 2000].

Тіло позитивних свідоцтвах орегано нафту в якості основного антибіотика зростає. Серед 52 рослинних масел випробування, орегано Вважалося, що “фармакологічне” дії проти спільних помилок, таких як Candida Albicans (дріжджі), кишкова паличка, сальмонела enterica і синьогнійна паличка [Журнал прикладної мікробіології, тому 86, червень 1999]. Pseudomonas є одним з видів мікроорганізмів, які стає все важче піддаються лікуванню, як вона розробила штами, стійкі до антибіотиків.

Зростаюча проблема стійкості до антибіотиків зі здоров’ям влади. Вже різних бактерій показує стійкість до ванкоміцину, зокрема, кишкові бактерії серед госпіталізованих пацієнтів [Південний медичний журнал, тому 94, серпень 2001 р.]. Ванкоміцин вважається одним з найпотужніших антибіотиків доступним і було утримано від використання в якості лікарського засобу в останній інстанції.

більше доказів

Джорджтаунському університеті дослідження, поряд з тими, згадане вище, підтвердити спостереженнями доктор Касс Ingram, представлені в його книзі The Cure в шафі. У своєму 187-сторінки трактату, доктор Інгрем, вважається провідним фахівцем в області виробництва і застосування масла орегано, повідомляє наступне:

(1) “Масло материнки є одним з тих рідкісних речовин, які можуть змінити хід історії. Він володіє надійною антиінфекційним повноважень, іншими словами, якщо заразна інфекція розвивається, масло дикого орегано є одним з небагатьох речовин, відомо, що буде виробляти послідовну позитивні результати ».

(2) “Нові дослідження були проведені на диких орегано нафту демонструють потужне противірусний дії. Нафта була протестована проти агресивних мікробів, у тому числі застуди, грипу і навіть вірусів пташиного грипу. У всіх випадках дикі масла орегано знищені вірусами. У культурі тканин диких орегано нафту практично повністю знищив коронавірус людини, 99,9% вбивати, всього лише за 20 хвилин. Коронавірусу є мікроб відповідальний майже за 50% від інфекцій діагноз застуди або пневмонії і несе повну відповідальність за SARS (тяжкий гострий респіраторний синдром). Руйнування грипу і вірусами пташиного грипу був майже таким же повним, 99% вбивати. Це вражаючий результат, який ніколи не був досягнутий будь-який наркотик. ”

Ці великі дослідження і спостереження Касс Інгрем повної перевірки і підтвердження досвіду наших співробітників, клієнтів і друзів, які використовували O-Plex Mist.

“Ми були в змозі прийняти те, що Бог, досягли досконалості, материнки звичайної, біблійно відомий як иссоп (використовується Мойсеєм для запобігання та боротьби з різними захворюваннями, які страждають діти Ізраїлю), і змусити його працювати ще розумніше з нашим життям технології доставки наука знає як Lyphazome “.

“Ми відчуваємо себе вимушеним розділити і з’єднати стільки людей, скільки можливо з цією обіцянкою продуктивності для сезону на нас. Це просто питання підключення матерів матерів на благо наших дітей “, каже Дебора Даффі, президент і матері.

але відкриття з ущільнювальним комплексу туман продовжує рости

Читайте те, що національно визнаних і шанованих ветеринар д-р Джон McCarroll доводиться ділитися, як він почав експериментувати з O-Plex Mist на спортивних коней тільки в цьому році …

“Використання О-Plex туман, іноді розбавляють для застосування в матку з маток або на очах, але в основному повну силу, що міститься в наші пляшки, я випробував видатних результатів. Наполегливої ​​інфекції матки, які не могли бути ефективно лікувати кращі призначені антибіотики, часто після місяця лікування, були очищені протягом декількох днів. Рани всі види покращилися приблизно в половину звичайного часу, з використанням кращих стандартних фармацевтичних препаратів. В одній великий сарай навчання надзвичайно впертий сідло гриба, який зберігається протягом декількох років було стерто з цією формулою. ”

ми поділяємо … Вам вирішувати

Ми вважаємо, що ми живемо в той час, коли звичайні препарати стають все менш і менш ефективним проти інфекційних захворювань, з бактеріями мутують і стають стійкими і часто несприйнятливі до найкращим з звичайних ліків, незалежно від вартості. Більше того, як заголовки нагадують нам майже щодня, небезпечні віруси всіх видів швидко розростаються і приходять на нас хвилями, як грип сезон прибуває, затримується і, нарешті, йде. ЗМІ фунтів з страшних попереджень про азіатський грип, пташиний грип, свинячий грип, ГРВІ, грип і т.д. і т.п., всі з яких загроза нашому здоров’ю і здоров’ю наших дітей і сімей. І все ж, явно відсутня всі діалоги кожного потенційного кризи будь-яка згадка лікарського засобу, який дозволить запобігти або вилікувати хворобу в результаті винних вірусу.

Існуючі режими прийому препаратів основному неефективні проти всіх цих вірусів, і федеральний уряд докладає відчайдушних зусиль, щоб стимулювати фармацевтичну промисловість, щоб придумати вакцини або вакцини, яка працюватиме до велика пандемія переповнює країни.

Часто ангіни та застуди, які є попередниками небезпечним грипом Нас попереджають про недоступні відомих звичайних ліків.

Краса продукт, який може допомогти вам залишатися здоровими!

Більшість з вас відомо нашої компанії протягом ряду років, і вступив з нами в якості клієнтів. Ви замовили, а також змінювати їх використовували наші продукти знову і знову. Ви знаєте нашу репутацію, засновану на ваш досвід з нами, а саме: ми є постачальником запатентованої догляду за шкірою складений у фармацевтичні стандарти – гарантовано працювати протягом двох тижнів!

Сьогодні ми просто хочемо поділитися з вами ваше відкриття і наші Збірник наукових цього чудесного формулою O-Plex Туману, і способи, якими ця краса продукт може допомогти вашій родині залишатися здоровими в цьому сезоні і в майбутньому.