Діти можуть весело провести час з стоматологічну допомогу

Навіть якщо ви один з щасливих батьків дитини, який “любить”, щоб чистити зуби, чи то тільки вони можуть робити свою роботу добре це чи ні, це інше питання взагалі. Деякі підлітки ненавидять чистити зуби щіткою і зубною ниткою зуби і деякі дійсно не заперечував проти нього взагалі.

Допомога щіткою і зубною ниткою зуби дитини

* Для дітей молодшого віку, співати свої улюблені пісні або дитячий віршик поки ви чистите зуби.
* Зробити звуки ï ¿½ ¿½ ahhhï або ï ¿½ ¿½ eeeeï, щоб допомогти дитині відкрити рот і частина їх губи правильний шлях при чищенні.
* Дозвольте вашій дитині вибрати свою зубну щітку – просто переконайтеся, що воно затверджений Американської стоматологічної асоціації, це м’якою щетиною, і він досить малий для його / її рот.
* Чистіть зуби разом вранці і вночі, тому ви можете показати приклад і прищепити рутини.
* Тримайте щітку під кутом 45 градусів зі щетинками вказав у напрямку лінії ясен. Якщо ви не робите чистку, показати дитині, як правильно тримати пензель. Пам’ятайте, щоб продемонструвати це в рот.
* Акуратно почистіть зуби з круговим рухом. Кисть, зовнішніх і внутрішніх жувальних поверхнях, а також передню і задню зубів.
* Дитячі зуби, які мають великі проміжки між ними досить легко ниткою. Для дітей з невеликих просторах, спробуйте допомогою зубної нитки, які можна легко і акуратно маніпулювати між зубами. Можливо, вам доведеться спробувати різні зубочисток / СНІДу зубною ниткою, поки не знайдете те, що ваша дитина може використовувати на своїх власних. Навіть якщо вони в змозі чистити самі по собі, вони можуть потребувати допомоги зубної нитки ще деякий час.
* Включення цих завдань на ранок / вечір вашої дитини процедури, і врешті-решт він стане як звичайно, як обідати і приймати ванну.
* Використовуйте зубну пасту дитини, який має приємний, ніжний аромат для чутливих смакових рецепторів. Уникайте використання зубної пасти, що містить фторид, поки дитина не буде в змозі уникнути її проковтнути.
* Використовуйте горошину кількість зубної пасти.
* Візьміть дитину Western Dental або інший стоматологічної медичної кожні шість місяців, щоб тримати їх посмішкою чистою і здоровою!

Догляд за зубами є необхідною прихильності життя. Коли ви вчите дитину щось нове в молодому віці, і працювати з ними на розвиток цієї навички, він або вона буде продовжувати виконувати його і в зрілому віці. Мало того, що чистити зуби щіткою і зубною ниткою вирішальне значення для доброго здоров’я порожнини рота, але ви повинні також прийняти вашої дитини до зубного лікаря, починаючи з раннього віку (тільки переконайтеся, що у них є зуби першим). Західні Стоматологічні послуги доступні по всій Каліфорнії, і у них є чудова мережа стоматологів, які гарні з дорослими і з children.i ¿½

Хоча може здатися, що друга природа нас, дорослих, як чистити зуби щіткою і зубною ниткою вимагають гарної спритності рук. Діти зазвичай не розвиваються хороший контроль зубною щіткою і ниткою приблизно до шести років. Ось чому це так важливо для дорослого, щоб контролювати чистку зубів дитини два рази на день, щоб забезпечити видалення зубного нальоту. Процес чищення повинен тривати не менше двох хвилин, але це може зайняти більше часу (і терпіння), коли є маленькі діти беруть участь.