як усунути гоління удари в лобкової області

Лобкові є дуже чутлива частина тіла. Природно, як ми людські істоти створені, що частина тіла часто густою шерстю. Більшість жінок, які виродків про чистоту люблю, що частина їх тіла чисто поголені. Однак гоління з лезом бритви є найбільш зручним. Ви не очікуєте, що вони роблять це з порошком для гоління. Це ризиковано. Гоління бритвою однак робить їх сприйнятливими до ударів якщо не належним чином, якщо вони є алергія на нього. Ці записи до тому всі про ліквідацію гоління ударів в лобкової області, якщо вона розвивається.

Шишки або гоління удари бритви в лобкової області, коли не лікувати потворно і непривабливий. Це навіть небезпечно, оскільки може перерости в деякі інші хвороби. Жінки і навіть чоловіки Тому піти на все, щоб він усунений. Однак проблема завжди результат неправильного гоління волосся в області бікіні. Наступні кроки мають бути прийнято, щоб позбутися від нього.

• прагнути до використання нових і гострих лез для гоління. Тупі ножі збільшує шанси лобкової почути розриваючи нерівномірно, і тому необхідно уникати.
• Слід докладати зусилля для гоління в напрямку зерна росту волосся в лобкової області, а не проти нього. Гоління проти нього викликає роздратування і вказує на ріст волосся назад в шкіру в результаті чого врослого волосся.
• Завжди зволожити лобкові волосся теплою водою перед голінням, щоб пом’якшити його і розслаблюють шкіру. Роблячи таким чином ви видалити мертву шкіру на поверхні, і це також допомога у наведенні волосся для більш чистого гоління.
• Використовуйте густої сметани для гоління або гель для зменшення тертя і роздратування. Дайте крем для гоління або гель коли-небудь сидіти на шкірі протягом принаймні 2 або 3 хвилини до гоління. Схильні шкіри гелю для гоління є дуже ефективним для цієї мети.
• прагнути застосовувати після гоління лікування після кожного гоління. Ви повинні застосовувати той, який містить лідокаїн, овес і тальк.
• Уникати тертя від обтягує одягу або контакту з людиною відразу після кожного гоління.
• При удари бритви або врослі волосся розвиваються Не слід поміщати або вищипування на ньому так, щоб не зробити його гірше.
• Застосування дитячого підгузника, крем на шкірі, коли вони розвиваються також допоможе усунути це швидко. Ви можете застосовувати його на існуючий удар або де ви відчуваєте, що могли б розвиватися.
• Якщо він розвивається, перш ніж робити що-небудь взагалі, дозволяють лобкових волосся рости на деякий час перед голінням. Це дозволить шкірі відпочити на деякий час.
• удари бритви в області бікіні може заразитися досить легко, тому вимагає термінової уваги. Місцевий антибіотик може виявитися ефективним. Якщо ні, ви повинні прагнути, щоб побачити дерматолога для належного лікування.

Поради, наведені вище, якщо релігійно подальшим тому може врятувати вас всі болі і неприємностей, пов’язаних з гоління ударів в області бікіні.