як нанести макіяж з акне

Ми, на жаль, не завжди може контролювати, як наша шкіра реагує на впливи зміни погоди, яка може призвести до акне. Воно прагне мати поганий вибір часу в нашому житті. На щастя, є певні методи нанесення макіяжу, що покриє прищів і зробити своє обличчя більш свіжим і яскравим, щоб задовольнити нагоди. Перед нанесенням макіяжу, однак, найкраще почати з прийняття профілактична міра проти майбутніх проривів, тому мити обличчя водою з м’яким мити обличчя, щоб видалити бруд чи старий макіяж, який буде забивати пори. Помасажуйте обличчя мити обличчя теплою водою, щоб відкрити пори, а потім сплеск ваше обличчя холодною водою, щоб закрити їх назад.

Дотримуйтесь обличчя вимити з безалкогольне тонера. Ви можете застосовувати його з ватний тампон і втирати його в шкіру, щоб забрати додаткові бруду пропущені мити обличчя. Безалкогольне тонера краще для вугруватої шкіри, як він робить свою роботу без сушіння і, отже, дратуючи шкіру, яка, ймовірно, вже від болю чутливі прищі та інтенсивне лікування акне. Потім застосуйте безмасляний зволожуючий крем, щоб запобігти сухість, приділяючи особливу увагу сухі ділянки.

Тепер, коли ваша шкіра чиста і зволожена, можна застосувати основу, щоб вирівняти тон шкіри. Переконайтеся в тому, що він якомога ближче до вашого природного тону шкіри і змішані по всьому обличчю. Також поширити її не тільки вашій лінії щелепи, щоб він виглядав більш природним і гармонійним з вашої шиї і грудей. Потім ви можете використовувати консилер, щоб отримати право на конкретних проблемних областей. Одним з найбільш ефективних підходів до покриття прищі використовує зеленого тону коригувальні маскує, які будуть нейтралізувати будь червоних плям і нейтралізувати області. Потім за допомогою регулярної консилер, який відповідає вашому природному тону шкіри, щоб вирівняти скоригована плями з іншою частиною обличчя.

Як тільки особа ясна і її тонус ще, ви можете використовувати рум’яна для підвищення вашого вилиці, використовуючи пензлі для легко застосовувати його від яблука щік в висхідний рух до ваших храмів. Якщо ваші прищі зосереджено в цій області, це, напевно, краще пропустити на рум’янець, як могло б звернути увагу на удари, навіть якщо вони покриті макіяж.

Нарешті, порошок дозволить вашій косметики, щоб встановити і поглинати нафту. Змішайте його злегка по вашому обличчю, поки вона не парне. Потім можна додати останні штрихи макіяжу очей і губ кольору і забезпечити, щоб ваш макіяж буде триматися і прищі залишатися прихованим. Щоб ваші косметичні використання підживлювала прищі, Ви краще від використання косметики, яка є noncomodegic, так що ваші пори ясні, навіть якщо ваше обличчя складається. Крім того, не забудьте використовувати чисту тканину миття і рушник кожен раз, коли ви миєте обличчя, і очищення пензликів, аплікаторів і губки, щоб запобігти бактерії від створення та забиваючи пори.