нігтів і антисептичні маски для складання комплекту нігтя інструмент

Нігті маски

Нігті маски потрапляють у “догляд за нігтями додаткові” категорії. Хоча не треба, вони є ефективним способом привернути вологу сухий, пересохле, пілінг нігтів, так і для пом’якшення кутикули уперта. Не всі косметичні компанії роблять нігті маски, але є велика різноманітність на ринку. Нігтів Маска може бути зроблено безпосередньо перед манікюром.

Нігті антисептичним

Базовий шар потребує чистому, не містить масла поверхню нігтя, щоб були прийняті, якщо є навіть слідів масла на цвях, базовий шар почне пілінг, як тільки він висохне. Якщо щіткою і милом, що не видаляючи все масло, крем або пом’якшення кутикули ви використовували, ви можете спробувати цвях антисептичну – це свого роду тонер для нігтів. Нігті антисептики зазвичай поставляються в лак для нігтів в стилі пляшки і пензлем. Seche Prep @ є особливо ефективним.

Якщо ви не хочете, щоб піти і купити нігтів антисептичну, ви можете використовувати rubbins алкоголь, гамамелісу, білий vinesar або astrinsent strons шкіри.

Про базовий шар

Якщо ви запитаєте мене, що мій улюблений продукт нігтів був, я мав би сказати базовий шар. Я люблю гладкошерстий обробка створює базу, додатковий шар він додає сили з моїми нігтями, як він тримає темні кольори нігтя від фарбування мої нігті і – коли я не відчуваю, що носили колір нігтів – чиста, доглянута дивитися це надає нігті, коли носити окремо. Є кілька типів шару грунтовки доступні, і це може призвести до плутанини. Я стояв в аптеці проходу, очі каламутні від читання етикетки, намагаючись з’ясувати, який базовий шар, щоб купити. Для тих з вас, хто коли-небудь робив те ж саме, я пропоную цю короткою базою-грунтовка:

Базові покриття: Це стандартні, без надмірностей, грунтовки нігтя. Вони забезпечують деяке зміцнення, але вони в основному використовуються, щоб допомогти колір нігтя ковзають гладко і тримати більш темні кольори від фарбування нігтів. Коли базовий шар має інгредієнти, які створюють додатковий жорсткий фініш, це називається Укрепитель для нігтів.

Ridge наповнювачі: Ці грунти, що містять шовк, тальк або інші типи частинок, щоб заповнити депресій. Якщо ваші нігті мати будь-який вид депресії, хребти, або очищені від шари-на кінчику, хребет наповнювачі можуть забезпечити гладку поверхню.

Антимікробної або протигрибкової базовий шар: ці продукти розроблені з інгредієнти, які допомагають вбити шкідливі мікроорганізми, які можуть викликати інфекцію.

Нігті закріплювача або нігтів формула зростання: Це зростання формул і складаються з прозорого лаку надають з епоксидними або формальдегідних смол і полівінілбутіралем (деякі також містять такі речі, як кальцій). Вони призначені, щоб бути намальований на нігті щодня протягом 7 до 10 днів. Фортифікатори нігтів може бути використана під і над вашою favonte кольору нігтя, або їх можна носити в поодинці. Чому вони працюють? Імовірно, продукції смоли і полівінілового пов’язують з цвяхами “кератин, фактично створюється сильне нігтів. Звичайно, я чув багато людей кажуть, що цвях фортифікатори марні – але ви знаєте, що? Я пробував всі види грунтовки і нігтів фортифікатори є тільки ті, які зміцнюють нігті настільки, що вони можуть рости без поділу або зламатися.

Матовою грунтовки: Замість звичних блискучою обробкою, ці пропозиції не глянсовою, натурального кольору, і дати додаткову міцність нігтів.