лущення шкіри на руках

Сухий, потрісканої, лущення, шкіра кровотеча може бути дуже болючим. Кожен раз, коли ви кладете сухої шкіри у воду він може бути болісним досвідом. Одяг попрілостей, холодне повітря укуси, опіки поту, це просто жалюгідне враження мати сировину і лущення шкіри. На додаток до цього, тріщини і лущення шкіри дуже важко вилікувати.

Суха лущиться шкіра має багато інших можливих причин. Найбільш поширених з них відносяться сухість шкіри, сонячні опіки, вітамін передозування, а також хімічне роздратування через впливу побутових чистячих засобів і розчинників. Взимку, падіння температури і вологості зневоднює шкіру і може викликати деякі пілінгу. Надмірне перебування на сонці викликає верхньому шарі шкіри, епідермісі, щоб очистити природно.

Клітини епідермісу скріплюються і мікроскопічних волокон і речовина, як клей, який оточує кожну клітину. Мікродермабрасіон фізично розриває нитки, що зв’язують клітини епідермісу. Вакуумний і частина руки дозволяють мікрокристалів алюмінію і магнію, щоб пройти по шкірі. Руки шматок, то пилососи з мертвої шкіри і кристалічних частинок. Ця процедура відлущує самий поверхневий шар епідермісу.

Пілінги ТСА успішного лікування різних шкірних захворювань, в тому числі вугрі, зморшки, плямиста шкіра, вугрі, зміна кольору від впливу сонця, пігментних плям, рубців акне, надмірна нафти і тьмяний колір обличчя. Пори вашої шкіри розблокували, показуючи чітку шкіри. Ваша шкіра буде більш плавним, з поліпшеною текстурою. Тонкі лінії і зморшки пом’якшуються після лікування. Шкіра підтягується для більш молодий вид.

Obagi синій використовуються пілінги з трихлороцтової кислотою (ТСА), активний інгредієнт, які повинні бути отримані окремо (Більш детальну інформацію про провідних виробників ТСА пілінг для шкіри будь ласка, див. посилання нижче), а потім додавати в різні сильні сторони, щоб крем Obagi . Багато лікарі виявили, що використання TCA сам по собі сильні сторони в 20-50% була краще і більш стійкі результати і швидше додатком рази (це призводить до щасливого пацієнтів).

Гліколевого пілінгу є природним лікування і зазвичай не дає ніяких побічних ефектів, поки вона була застосована кваліфікованого косметолога. Це не підходить для всіх, хоча, і ви не повинні пройти курс лікування гліколевої кислоти, якщо ви приймаєте ліки Аккутан за останні 12 місяців або якщо ви коли-небудь відчували ниркової недостатності. Шкіра пілінги також слід уникати, якщо у Вас вже є які-небудь проблеми з шкірою, такі як екзема, або будь-які пошкодження шкіри.

Шкіра ретельно очищається агента (хімічний пілінг), яка видаляє надлишок олії в той час як очі і волосся будуть захищені. Один або кілька хімічних розчинів, такі як гліколева кислота, трихлороцтової кислота, саліцилова кислота, молочна кислота або карболової кислоти (фенолу), застосовуються для невеликих ділянок на шкірі. Ці додатки Хімічний пілінг виробляють контрольовані рани, що дозволяє новим, регенерувати шкіру з’являються.