лазерна епіляція допомагає пацієнтам поклав волохаті сценаріїв щосили

Виявили випадково, лазерна епіляція стала стандартом в індустрії видалення волосся. Хоча деякі пацієнти або медичні працівники можуть як і раніше воліють воском і вищипування, щоб позбутися небажаного волосся, багато пацієнтів, косметичних технологіях, лікарі прийняли цю процедуру в якості стандарту для видалення небажаного волосся.

Технологія, що лежить в цій обробки була виявлена, коли вчений помилково виставив свої руки до конкретного YAG лазер протягом декількох секунд. Помітивши, що волосся пішов і ніколи не виросли знову, і що його шкіра не постраждала, нова процедура видалення волосся народилася.
Протягом багатьох років, лікування було вдосконалено, щоб мінімізувати побічні ефекти і поліпшити результати.

Як лазерна енергія переходить в тепло, волосяний фолікул відключена, але округа залишається незмінним. Там може бути кілька типів лазерів, що використовуються в лазерної епіляції, і пацієнти повинні обговорити різні типи і їх переваги з лікарем до проходження лікування.

Це часто допомагає гарантувати, що пацієнти отримують найкраще лікування. Лазери, що використовуються включають олександрит, рубін, діодів і НД і LP ND YAG лазерів.

Лазерна техніка може змінювати тривалість імпульсу, щільність енергії (енергія рівнів може змінюватись в залежності від типу шкіри), затримки (час між імпульсами світла), розмір плями (швидкість і проникнення лазера) і метод охолодження (технік може використовувати гель, спрей або охолоджений наконечник, який притискається до шкіри).

Обговорюючи ці фактори часто призводять до більш комфортного лікування і часто більш успішним. Коли процедура виконана правильно по минулим відповідну підготовку, лікування вважається дуже безпечним, неінвазивним і багато пацієнтів вважають безболісним.

Пацієнти зі світлою шкірою і темним волоссям можуть отримати найкращі результати, в той час як процедура не може бути настільки ж ефективним для темною шкірою пацієнтів або пацієнтів з сірий, блондинки або руде волосся. Лазерне видалення волосся вважається ефективною для лікування великих областей, на відміну від інших методів, які можуть бути набагато більше часу.

Ця процедура вимагає використання для захисту очей під час процедури і пацієнти можуть відчувати певні ризики, якщо техніки не належним чином підготовлені, або не виконати процедуру належним чином. Вони можуть включати опіки, ураження або знебарвлення шкіри. Деякі пацієнти можуть знайти лікування болючим, а також. Виступаючи перед медичним працівником є ​​кращим способом, щоб краще зрозуміти ці ризики і працювати в напрямку їх уникнути.