крем для рук для сухої шкіри

Це неймовірно, що є інгредієнти в лосьйони для рук, який може нашкодити одних здоров’я. Коли ви шукаєте крем для рук для сухої шкіри ви не повинні турбуватися, якщо продукт ви купуєте має потенціал, щоб дратувати шкіру або ще гірше, щоб дати вам рак.

Один інгредієнт, ви можете знайти в більшості продуктів догляду за шкірою в тому числі крем для рук для сухої шкіри, парабенів в тій чи іншій формі. Мітка може сказати, метил, пропив, бутил, або етілпарабен. Якщо будь-який з цих термінів на етикетці, подумайте двічі, перш ніж використовувати його на шкіру або будь-який інший частини вашого тіла.

Парабени як думають деякі, бути чинником при раку молочної залози. Це хімічна речовина також може впливати на наші рівні естрогену. Так як парабени є в багатьох використання споживачами продукції, ніхто не може точно сказати, скільки людина отримує. Ви знайдете цей консервант в зубну пасту, шампуні, кондиціонери, і навіть продукти харчування.

Коли є рівні небезпечного і коли вони безпечні? Вирок не набув з цього питання поки немає, так що для мене, я дивлюся на руки крем для сухої шкіри та інших продуктів, які мають вітамін Е в якості консерванту замість парабенів. Це не боляче, помилок на безпечній стороні, ніж шкодувати пізніше, коли дослідження повернутися, що як суспільство ми використовуємо шлях більше, ніж парабени безпечні.

Я використав, щоб взяти мій власний масажний крем для мого масажиста, тому що я дізнався, що вона використовувала автономний парабенів. Я був здивований, коли нещодавно мій масажист повідомила Я більше не потрібні, щоб принести мою власну крему уздовж. Причина в тому, крему вона раніше використовувалася тепер парабенів.

Але отримати це, літературі компанії заявили, що парабени були не небезпечні для здоров’я ті, але вони змінили формулу, тому що багато споживачів вважали, що парабени були небезпечні. Я не вірю, що протягом хвилини. Компанії змінюють свої формули, тому що вони знають, що є небезпечним, або принаймні тому, що більшість наукових досліджень схиляється таким чином, і вони не хочуть, щоб в кінцевому підсумку в середині судового процесу, тому що вони не зміняться. Я даю їм кредит на зміну формули, але я не купую їх міркувань протягом однієї секунди.

Я вітаю той факт, що здоров’я свідомі споживачі в даний час отримати слово і вимагають, щоб виробники крем для рук для сухої шкіри та інші продукти по догляду за шкірою отримати з програмою в забезпеченні нас здорових продуктів. Я також вітаю компаній для реагування і зміна їх формул.

Є компанії, які там завжди були парабенів безкоштовно, і вони будуть вітати, тому що вони дійсно дбають про наше здоров’я і з першого дня. Ви знайдете одну з цих компаній, що базуються в Новій Зеландії. Я використовую їх крем для рук для сухої шкіри, а також використовувати багато інших продуктів, які вони продають. Я довіряю їх формули. Їх прихильність до хорошого здоров’я сильна. Якщо ви хочете дізнатися більше перевірити мій веб-сайт, вказаний в розділі Біо нижче.