здоров’я і добре самопочуття може бути вашим, просто міняючи воду ви п’єте

Є так багато подарунків можна давати і отримувати, але на сьогоднішній день, я думаю, що ми всі згодні з тим, що здоров’я є кращим подарунком для будь-кого. Навіть “життя” для життя без хорошого здоров’я є не приємним.

Тепер для початку, що ця невелика стаття ще не все про … Мова йде не про добавки, вітаміни або інші переспіви здорового харчування. Я думаю, ми всі мали неабияку кількість освіти в цьому напрямку. Ми можемо принаймні погодитися, що існує багато різних думок. Ми можемо, напевно, всі погодяться, що ні бути з зайвою вагою і бажано, що надмірна вага пов’язаний з багатьма захворюваннями, зокрема, серцево-судинних захворювань і діабету. І ми можемо, ймовірно, всі згодні з тим, що є тисячі дієт, кожна з яких має безліч «експертів» рекламують його як останній, кращий, і найефективніший спосіб втратити (і підтримки ваги).

Інші дієти йти в таких областях, як енергетика, створенні або відновленні молоді, та інші пільги, і, ймовірно, будь-який шлях не буде працювати для будь-якого однієї людини; також, що від цього нікуди не спіймати всіх план, тому що кожен з нас має різні тіла, різна швидкість обміну речовин і т.д.

Коли ми пройти з дієтами, ми можемо почати все спочатку і охоплюють весь діапазон в харчовій supplments. Деякі з них таблетки, деякі з них рідини. Деякі з них зроблені з суміші екзотичних тропічних фруктів і овочів, а інші приходять від простих речей, як журавлина, чорниця та інші анти-оксидантів, багаті.

Деякі з них можуть бути надзвичайно корисні, інші не тільки не мають користі для здоров’я, але завдають шкоди принаймні фінансового здоров’я.

Таким чином, якщо ми знаємо, що ця стаття не про те, то тільки те, що це про, а що може бути внесено в знаннях, які можуть призвести до найкращим подарунком і сприяють до здорового способу життя?

Якщо ви зупиніться і подумайте на хвилину, ви швидко зрозумієте, що є одна річ, яка є спільною для практично всіх живих істот, як тварин, так і рослин, і що це, що здоров’я відбувається на клітинному рівні. Але на мить, давайте просто зосередитися на ми, люди. У нас є хороші клітини, а у нас не так добре клітинах, таких як ракові клітини. У нас є клітини шкіри, у нас є клітини крові, і ще багато, і кожен з них у свою чергу, є кілька спільних рис: вони вимагають поживних речовин, які будуть перевозитися для них, і як вони функціонують і виробляють відходи з цих поживних речовин, вони вимагають транспортний засіб, щоб понести його. Реакції і використання поживних речовин можуть знаходиться на самому базовому рівні хімічних реакцій, і вірний для всіх хімічних реакцій, необхідно виконання певних умов otimum, не останнім з яких є рН. Додайте температури і в більшості випадків кисню.

Отже, що ми маємо в якості засобу по суті, є вода. Наше тіло насправді близько 78% води. Але тут схожість закінчується. Вода має дуже багато різних характеристик, і якщо ви не готові все це знаєте, це ваша величезна Ранковий дзвінок! Вода не вода! Це не є універсальним.

Ви знаєте, звичайно, про солоної води і прісної води, ви знаєте, про чисту воду і забрудненої води. Але ви, мабуть, не думали про воду, яка, становлять переважну частини вашого тіла!!

Ця вода, щоб бути ефективними повинні спочатку бути композиції на основі молекулярного щоб вона могла нести поживні речовини в клітини і зачахнути. І рідини ви отримуєте, навіть якщо вживання алкоголю нібито чистої води в пляшках, по всій ймовірності, має великий розмір молекули, яка працює проти цього. Вона шестикутної форми, яка є великою молекулою, і думати про нього, як молекули є подібним баскетбол в розмірах і намагатися проходити через простору паркані. Це не трапиться. Але знову ж таки є те, що японці називають “малої води”, і це молекула саме це, і вона може пройти в і з клітки. Віола! Ви знаходитесь на шляху до того, здорові клітини!

Іншим дуже важливою властивістю є правильний рН. Можливо, ви вже читали або чули, що ракові клітини не можуть жити в лужному середовищі? Доктор Warbourg виграв дві Нобелівські премії миру в 1931 році докази цього.

Але яке це має відношення до дару здоров’я? Це внутрішньоклітинної води або рідини для більшості з нас знаходиться на кислому стороні, і це може бути продемонстровано з простими рН тіла тестів слини і сечі. Причина цього в кислих умовах здебільшого пов’язано з тим, як ми їмо, і споживають продукти харчування і напої, з содовою що є одним з найгірших учасників до проблеми. Але є і хороші новини: просто зробивши кілька простих змін дієти і споживання або пиття лужної іонізованої води невеликий, то можна звернути умова, щоб наші клітини мають доступ до ідеалу і здоровий рН яких вони потребують.

Справді, багато хронічних захворювань не може бути попереджено тільки, але зворотне, просто міняючи воду ми п’ємо.

Ця стаття не міг почати охоплювати весь спектр досліджень, які добре задокументовані, але замість цього, в даній статті мається на увазі “тривожним дзвінком” до можливостей здорового способу життя без необхідності додаткових вітамінів, харчових добавок, а також роді. І це будить дзвінок, який ви повинні дослідити, тому що якщо так багато речей, може бути виправлений без необхідності приписи та інші дорогі медичні процедури, ви повинні знати, що звичайний, великий бізнес лікувальний заклад не збирається просувати ідею.

Так .. у вас був ваш будить дзвінок. Ми закликаємо вас, щоб почати дослідження і є .. і дати .. Здоров’я. Найкращий подарунок.