за шкірою для чоловіків 3 простих порад по догляду за шкірою, щоб знайти кращих чоловічих products_

Як ви знаходите кращі продукти за шкірою для чоловіків? Як ви можете бути впевнені, що те, що називають «людьми омолоджуючий догляду за шкірою” є безпечним і ефективним? Звідки ти знаєш, що це було не те, що призначене для жіночої шкіри, тільки з невеликою зміною аромату? По-перше, ви повинні дізнатися трохи про те, що шукати і чого слід уникати.

Швидкий Підказка № 1 вологи

Всі за шкірою для чоловіків креми (і жінок у цьому відношенні) повинні забезпечити вологою, що вам потрібно для підтримки здоров’я шкіри, еластичність і зовнішній вигляд. Практично все, що на ринку, містить вазелін. Це “робоча конячка” з косметичної промисловості. Але, ми сподіваємося, це час з нами, добігає кінця.

При включенні вазелін в жінок чи чоловіків омолоджуючі системи по догляду за шкірою, вона приречена на провал. Дерматологи кажуть, що вазелін гальмує природний процес омолодження шкіри і може викликати передчасно постарілий погляд на вашому обличчі і тілі.

Крім того, групи безпеки споживачів попереджають, що вазелін є побічним продуктом нафтової промисловості або бензином і можуть бути забруднені ракових речовин. Якщо нічого іншого, ви повинні знати, що лосьйони, що містять нафтових побічних продуктів, у тому числі мінеральних масел і парафіну не ефективні зволожуючі креми. Вони насправді “відштовхуються” вологу.
Дивитися, а на природний вітамін Е, коензим Q10, функціональні кератин і екстракт виноградних кісточок або масло.

Швидкий Підказка № 2 почервоніння та запалення

Вкрай важливо, щоб продукти, призначені для чоловіків омолоджуючі рішення по догляду за шкірою містять інгредієнти, які вирішувати питання почервоніння і запалення. Якщо ви щодня голитися, у вас є ці симптоми. Ваше обличчя може відчувати себе вибоїстій, свербіж і роздратування.

Кращі інгредієнти для пошуку включають функціональні кератин, екстракт гамамелісу і Capuacu маслом. За шкірою для чоловіків креми, які містять функціональні кератину було показано, блокують запальні процеси на цілих 72% тільки після одного використання.

Екстракт гамамелісу вже давно рекомендується для догляду за шкірою чоловіків. Це гарна перша реакція на гоління подряпин і порізів. Має антисептичну діяльність, яка запобігає інфекції, і це просто заспокоює роздратовану шкіру.
Capuacu маслом і чоловіків омолоджуючий догляду за шкірою йдуть рука об руку. Capuacu дерева є одним з видів пальмових родом з Південної Америки. Олія з плодів був використаний історично лікувати опіки та запобігання сонячних опіків. Він ефективний проти бритва опіків, а також.

Але, для догляду за шкірою проти старіння чоловічий, необхідно плодів через незамінних жирних кислот, які вона містить. Для того щоб протистояти і запобігти ознаки старіння ви живлення шкіри потреби.

Швидкий Підказка № 3 харчування

Епідерміс не має кровоносних судин. Таким чином, щоб підтримувати його здоров’я, ви повинні живити його безпосередньо з правом лосьйони і креми. Для жінок і чоловіків омолоджуючі рішення по догляду за шкірою повинні містити білки, вітаміни, антиоксиданти, незамінні жирні кислоти та інших поживних речовин.

Ваш організм потребує їх для поповнення клітин шкіри і заміни пошкоджених волокон. Вона називається омолодження клітин і сповільнюється з віком, але ви можете “поштовх” його, якщо ви знаєте секрет. По догляду за шкірою Чоловіча може бути безпечним і при цьому бути ефективними.