домашні засоби для засмаги – як позбутися від сонячних опіків

Основною причиною сонячних опіків є надмірне ультрафіолетове (УФ) випромінювання, як правило, від променів сонця. Іноді це може відбуватися від інших УФ-випромінювання, такі як соляріїв. Це пов’язано з деякими мікроскопічні зміни в шкірі. Сонячний опік може статися будь-кому, хто йде для риболовлі, купання в сонячному світлі або відвідати пляж. Споживання протизаплідні таблетки, антибактеріальні агенти, використовувані в мило і шампунь, рекреаційної діяльності, як плавання, лижі та походи є причинами для засмаги.

Природні ліки для засмаги – Заходи та засоби захисту

Є кілька природних методів лікування сонячних опіків, які можуть допомогти вам вилікувати вашого засмаги природно. Мало хто з них обговорюються нижче –

– Завжди використовувати сонцезахисні окуляри, щоб покрити ваші очі від УФ-випромінювання. Ви будете захищати шкіру навколо очей.

– Покриття максимальну частину вашого тіла з тканинами – Невиконання цієї вимоги є рецептом для запрошення засмаги для шкіри.

– Нанесіть сонцезахисний лосьйон, який захистить вас від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

– Ви повинні прийняти всі ці запобіжні заходи у похмурий день хмари й тому, що дозволяє багато СФ на в’їзд і пошкодити шкіру.
– Використовуйте широкими крисами капелюха або шапки – Це захистить шкіру голови і обличчя.

– Змочіть чисту ганчірку або марлю бавовни в холодну незбираного молока і ретельно застосовувати на згорілому шкіру і залиште на 15 хвилин до 20 хвилин, потім змийте холодною водою.

– Застосуйте гель алое віра в постраждалі райони – це дуже ефективний домашні засоби для засмаги. Алое Віра крем також добре трави для лікування сонячних опіків.

– Чай без цукру допомагає заспокоїти і полегшення деяких дискомфорт засмаглою шкірі. Це один з кращих домашніх засобів для засмаги.

– Пийте більше води, коли на сонці, тому що ваш організм втрачає воду і необхідні солі в сонячному світлі. Щоб запобігти цьому, взяти більше рідини, щоб забезпечити ваше здоров’я шкіри.

– Масло лаванди і йогурт також допомогти в лікуванні сонячних опіків. Це простий і легкий домашні засоби для засмаги доступні всі час у вашому домі.

Краще спробуйте ці домашні засоби для засмаги перед поспішають до лікаря для медичного лікування. Домашні засоби є не тільки ефективним, але і вільні від побічних ефектів.

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.