гідролізу афера – як знати правду

Я читав на пару сайтів, які люди сьогодні були проблеми, намагаючись повернути товар. Це мало сенс для мене, оскільки це трапилося зі мною один раз до. Продукт має 30-денний-вільного суду яких є те, що він отримав. Занадто в ще одному продукті Одного разу я отримав його було повністю безкоштовна пробна версія. Я хотів повернути продукт, тому що він не працює, як я чекав, що це. Труднощі я виявив, хоча був з перевезенням вантажу.

При тому, що певний продукт я вже викинув вікно, яке було адреси організації на ньому. У мене був важкий час відкриття адреси повернення цієї корпорації, щоб я міг відправити їх назад продукту. На щастя, хоча з Hydrolyze легко зв’язатися з ними за допомогою числа вони вже в мережі. Вони роблять його неймовірно проста в роботі з ними.

Одна річ, щоб бути в курсі, однак, що Hydrolyze дійсно очікує споживач платити за доставку й обробку туди і назад при необхідності повинні бути повернені. Але, чесно кажучи, коли я думав про це, це не було грандіозним підприємством. Вона коштує близько семи доларів, щоб отримати його відправлений до вас, теж, як сім доларів, щоб відправити його назад, якщо хоче бути.

Самих контейнерів коштувати 70 $ за 1 місяць поставки. Якби це було доступно в магазинах, це означатиме, я хотів би купити його за $ 70. Якби я не хотів його після використання його протягом декількох тижнів я не був би в змозі повернути його в будь-якому випадку викликати його піде або майже не залишилося. Настільки серйозно, що дешевше? Сім доларів за доставку її мені, і у випадку, якщо я не люблю його ще сім доларів? Або $ 70 і не в змозі повернути його пізніше викликати його не буде.

Насправді це не афера. Продукт робить те, що він говорить в рекламних оголошеннях. Як я триматися подалі від проблеми пересилання його назад без затримок? Я зрозумів, що я повинен був би заплатити плату сім доларів, щоб відправити його назад, якщо мені не подобається це зрештою. Для мене це було щось, що я був готовий зробити, щоб отримати молодшого очі пошуку. Дійсно це не було дійсно великий рахунок, якщо він повинен був бути виконаний.

Окрім доставки неприємностей ви не виявите ніяких скарг або ускладнень з продуктом. Hydrolyze робіт; фірма не намагається обдурити людей у ​​придбанні їхнього продукту. У випадку, якщо ви хочете отримати повністю безкоштовну пробну версію, не лякає, щоб отримати це пов’язано з тим, що інші люди говорять насправді це трюк. Він працював відмінно.