гормональні лікування акне – як це працює

У більшості випадків, жінки той, хто відчуває проблеми на прищі. Оскільки жінки найчастіше випробовують гормональні зміни, вони часто стають об’єктом акне прориву. Протягом усього життя жінки, вона схильна до гормональних змін і акне прориву. Навіть самі популярні знаменитості винятків із правила. Причина, чому вони досі виглядати бездоганно в телевізійних і журнальних тому, що вони добре обізнані, як це приховати. Є деякі події в житті жінки, де зміна гормонів відбувається, таким чином, акне є очевидним побічним ефектом.

Як жінка, кроки з її підлітковому періоді, гормональні зміни починаються і акне почне accumulate.Increase гормональних рівнів починає зростати під час цієї стадії. Це стосується обох статей, оскільки вони обидва мають андрогенів. Масло канали виштовхуються працювати швидше, так як в результаті високого рівня андрогенів. У результаті високий рівень андрогенів, буде перевиробництво натуральне масло шкіри, які можуть Клогг пори призводить до утворення акне. У поєднанні з факторами навколишнього середовища шорсткі, як бактерії від забруднення, неприємні віруси почнуть зростати. Це може бути початком запалених прищів і клопітно.

Кожен місяць (для тих, хто має регулярні менструації), жінки відчувають і бачать різні ознаки і симптоми, що їх місячний термін не за горами. Зміна гормону може призвести до жіночих грудей, щоб стати ніжною і перепади настрою, що мають видимі прищів також доказів. Не всі жінки відчувають ті ж проблеми знову і знову під час майбутнього місячний термін. Це просто те ж саме з проходить в підлітковому періоді, де adrogens збільшилася. Навіть під час гормональних змін, усні contaceptives Кажуть, щоб бути корисним для запобігання акне. Це не повинно бути варіант для вагітних жінок.

Жінки під час вагітності період також схильні гормональних змін і зростанню акне. Підвищений рівень андрогенів у вагітної жінки відповідно з іншим є ознакою несучих хлопчика. Прищі профілактики і лікування все ще можливо, незважаючи на ці неминучі події, але не схвилювали гормонів.