варіантів видалення волосся для жінок

Небажані волосся на ногах, в області пахв і інших ділянок тіла може бути незручно для жінок. Є кілька різних способів, щоб позбутися від небажаних волосся на тілі, при цьому кожен тип має свої переваги і недоліки. Деякі методи видалення волосся є менш дорогими, ніж інші, а деякі пов’язані з підвищеним рівнем болю. Дізнайтеся більше про різних видів епіляції, які перебувають на ринку.

гоління

Переважна більшість жінок використовують бритву і крем для гоління для гоління від небажаного волосся. Під час гоління є одним з найменш дорогих способів видалення волосся, це може призвести до опіків або бритвою удари. Крім того, гоління повинно бути повторене принаймні через день, щоб підтримувати результат.

засоби для видалення волосся

Депіляції відносяться до продуктів, які можуть бути застосовані до областей, які мають волосся. Як тільки вони будуть видалені, волосся стирається з кремом для депіляції. Засоби для видалення волосся досить недорогі, проте, вони можуть привести до висипу на людей з чутливою шкірою.

Зростаюча

Зростаюча можна зробити в домашніх умовах або в салоні. Лікування включає в себе видалення волосся, потягнувши коренів волосся зі шкіри. Тому що волосся витягнув в корені, він залишає область волосся безкоштовно протягом декількох тижнів. На домашні набори Зростаюча досить недорогі, але може бути складно для людей, щоб використовувати самі по собі. Професійні послуги Зростаюча коштують дорожче, але може бути менш болючим.

Видалення волосся за допомогою лазера

Лазерна епіляція це процедура, яка включає в себе застосування лазера в Зап коріння волосся і зупинити небажані волосся від відросли. Результати є постійними, але більшість пацієнтів повинні пройти кілька сеансів лазерне видалення волосся, щоб досягти бажаних результатів. Волос росте в різних циклах, так що кілька сеансів, необхідних для успішного зупинити все волосся росли.