Як доглядати за шкірою

Це дуже важливо пам’ятати, що не існує жодного способу догляду за шкірою. Це тому, що існують різні типи шкіри. Те, що працює для одного типу шкіри не може працювати на інший. Різних типів шкіри включають: нормальна шкіра, суха шкіра, жирна шкіра, м’яка шкіра, чутлива шкіра, суха жирна шкіра.

Нормальна шкіра: Люди, які володіють нормальної шкіри мають хороший баланс вологи і масла змішані в їх шкірі. Їх шкіра не є ні надмірно сухою, ні надмірно жирною. Цей тип шкіри потребує регулярного тільки лосьйони для тіла і регулярні мило для ванн.

Суха шкіра: Цей тип шкіри вимагає постійного догляду, тому що це, як правило, сухі, а іноді і відшаровуватися. У темношкірих людей, вона зазвичай показує неприємний зовнішній вигляд, коли білі, які залишилися без піклування. Він може легко зламати, коли дуже сухою. Причиною цього сухість іноді було пов’язано з недостатньою продукцією шкірного сала зазвичай відомий як “шкірне сало”, який, у свою чергу виходить на поверхню шкіри сухою. Сальні залози нафтовидобувних залоз в шкірі, яка має крихітних отворів, які відкриваються на поверхню шкіри. Ці отвори ті ж отвори, які розкривають волоски на шкірі, але вони відрізняються від поту пори, які дозволяють поту, щоб його випустили на поверхню шкіри. Для догляду за цією шкірою, завжди слід нанести лосьйон або крем шкіри, щоб зберегти шкіру зволоженою. Підстава лосьйон або крем повинен бути перевірений, щоб гарантувати, що це масло, тому що лосьйони для шкіри водою базу зробити обсохнути легко залишаючи шкіру сухою. На масляній основі лосьйонів і кремів довше. Мило, використовувані на цьому шкіра не повинна бути нормальною, але мило мило вказано для сухої шкіри. Це тому, що нормальне мило змити масло шкіри і вологи в той час як мило, призначені для сухої шкіри м’якше, і залишити невелику частку нафти і вологи.

Жирна шкіра: Це протилежність сухої шкіри. Масло для тіла або «шкірного сала ‘надмірно проводиться тим самим залишаючи шкіру дуже жирна. Проблеми, пов’язані з цим типом шкіри зазвичай є вугри та прищі. Це тому, що так масло отримують які зрештою засмічення пори на шкірі формування прищів. Більшість з цих прищів кінцевому підсумку, як чорні голови у темношкірих людей і рожевими головами у світлошкірих людей. Лосьйони і креми застосовуються до цього шкіра повинна мати водній основі, так що, коли вони сушити шкіру продовжуватиме зберегти свою вологу сама по собі. Застосування тальку до обличчя, як правило, рекомендується, щоб допомогти у збереженні сухої шкіри обличчя, поглинати масло і знизити засмічення вгору, що призводить до утворення прищів. Однак, це тільки допомагає зменшити його, це не зупиняє акне. Догляду за цим типом шкіри прямо протилежно сухої шкіри. Використовуйте мило відзначені для жирної шкіри, оскільки вони допомагають промити більше масла залишаючи шкіру з про нормальному рівні масла.

М’які і чутливої ​​шкіри: я вирішив групі ці два типи шкіри разом, тому що їх догляд майже однаково. М’яка шкіра чутлива іноді також. М’яка шкіра може бути жирної або сухої. Це м’який, коли ви торкаєтеся його і дуже схильні до травм і скорочень через свою м’якості і делікатний характер. Деякі типи шкіри чутливої, але не м’який. Вони чутливі до певних мила і кремів. Це означає, що вони легко реагувати на нові креми або мила. Осіб, які володіють них не можуть легко використовувати мило і креми подається в готелі номера, побоюючись реакції шкіри. Ті, з м’якою і чутливою шкірою повинні вжити виключних піклуватися про свою шкіру, щоб захистити від травм і реакцій. Вони повинні бути обережні занадто багато тепла, і занадто багато холодної, як іноді вони також мають реакції в екстремальних погодних умовах. Вони схильні до мають загар, де нормальні люди шкірі не буде.

Сухі жирної шкіри: Це іноді відомий як “поєднання типу шкіри. Він складається з деяких частин тіла буття жирної той час як деякі частини сухі. Для деяких людей, це відбувається з їх особами будучи надзвичайно жирна той час як інші частини свого тіла сухі. Догляду за цим типом шкіри є поєднання догляду за жирною і сухої шкіри. Це дивно бачити, що хтось з цим типом шкіри піти, щоб мати ванну з двома мила. Коли його запитали, відповідь, як правило, “Одним з них є для мого обличчя і одна для іншої частини мого тіла”. У випадку, якщо ви сміялися раніше, тепер ви знаєте, чому. Людина має тип комбінованої шкіри. Залежно від ступеня жирності, іноді, можливо, немає ніякої необхідності завдати лосьйон на місцях, які є надмірно жирної шкіри, оскільки має достатньо видобутку нафти в цих районах, щоб зберегти її.

На закінчення, дуже важливо зрозуміти, ті, тип шкіри, щоб переконатися, що належний догляд дається. Хороший догляд за шкірою не тільки сприяє здоров’ю шкіри, але і самооцінку людини, яка володіє шкіри.