Мама макіяж як вона може допомогти вам після вагітності

Якщо ви жінка, яка були діти, ви знаєте, що тіла ваші зміни після пологів. Лікарі запевняю вас, “Це буде повернутися до нормального життя, як тільки ви припинити грудне вигодовування.” Але, краще попросити друга, хто був там. Вона скаже вам інакше.

Саме тому пластичні хірурги розробили процедуру під назвою “Мама макіяж”. Вона являє собою поєднання процедур пластичної хірургії, спрямованої на вирішенні важливих гарячих точках, і отримати ваше тіло в положення, в якому це було раніше.

Збільшення розміру грудей:

Одним з найбільш помітних речей, які відбуваються після пологів є те, що груди стає більше. Це як природний роботу бовдур! Тільки замість зухвалі грудей, які сидять високо на грудях, у вас залишається висять мішки молока. Причина проста: Ваша дитина потребує молока, і ваше тіло складається відповідно її надати. Це особливо відноситься до жінок, які годують груддю.

Макіяж мама є індивідуальний процедури щоб відповідати вашому тілу. Але, більшість комбінацій включають деякі грудей роботі. Іноді жінки воліють зменшення грудей, іноді збільшення, а іноді і те і інше. Часто невелике зниження і невелике поліпшення роботи задається питанням, щоб отримати груди назад у форму, в якій вони були раніше.

коли ж мій живіт повернутися до нормального життя?

Під час вагітності всі тканини навколо вашої матки розширюється, так що ви можете носити, що малюк всередині вас протягом дев’яти місяців. Потім, після народження дитини, тканина повинна розтягуватися повернутися у форму. Або так лікарів скажуть вам.

Але, більшість жінок знаходять, що тканина не розтягується назад природно. Це забирає багато фізичних вправ, правильного харчування, і, стоячи на вагах. І навіть тоді, це може бути важко, щоб побачити результати. Справа в тому, що більшість жінок набирають вагу в області живота під час пологів і ніколи не отримати його худий знову.

У більшості випадків, ваш пластичний хірург порекомендує невеликий живіт, щоб виправити стан. Ви все ще повинні дивитися те, що ви їсте і отримати деякі вправи. Таким чином, ви будете мати гарні шанси на отримання вашої тонкої тому живіт.

коли вага пішов, щось завжди залишається:

Багато жінок вважають, що, навіть після суворого посту-бебі план втрати ваги, вони все ще важать більше фунтів, ніж раніше. Здавалося б, факт життя, те, що ви просто не можете нічого з цим вдіяти, але насправді вона може бути виправлена.

Мама перфекціонізму зазвичай включають певне світло ліпоскульптури, щоб отримати фунти. Ваше тіло буде природно накопичується жирова тканина в певних областях під час вагітності. Ліпосакція ідеально підходить для орієнтації цих областей, і даючи тілу загальну форму вам потрібно.

Мама макіяж це відмінний спосіб, щоб отримати ваше тіло назад до своєї природної формі після пологів. Вагітність протягне ваш живіт, але пластична хірургія може повернути все на свої місця.