Ліпосакція може віком відновлення хірургії

Час найчастіше не жорстокий. Тел, які ми колись часто змінюватися і рости з часом. У деяких випадках ці зміни позитивно. Пройшли ті роки статевого дозрівання і незручності, замінені гідною особливості і сивіюче волосся, які мають на увазі мудрість, яку ми отримали протягом багатьох років.

На жаль, багато змін, які відбуваються в нашому організмі протягом довгого часу є негативним і небажаним. Велику частину часу, ці зміни є результатом життя ми жили. Зморшки є очевидною ознакою довгого життя жив, з сонцем і роботи значно впливають на локалізації та тяжкості зморшок. Менш очевидна ознака старіння, однак, є збільшення ваги.

Ми часто набирають вагу, як ми старіємо, по ряду різних причин. Наші робочі місця часто тримають наші графіки завжди на ходу, що робить швидке харчування та харчування за партами норм. Крім того, діти часто призводить до збільшення ваги, або через процес народження дитини або просто, будучи в усьому солодощі та закуски, що діти люблять.

По суті, однак, наші хімічні тіла зміниться, оскільки ми старіємо. У роки йдуть, стає все важче і важче для нас, щоб тримати вагу, як наш метаболізм сповільнюється. Трохи зайвої ваги на стегнах, які можуть відірватися з легкістю років тому затримується незалежно від кількості вправ, показуючи наше століття в новому раніше несподіваним чином. На щастя, є надія у вигляді ліпосакції.

Хоча ліпосакція НЕ хірургія втрати ваги, вона уперта цільової кишені жиру, які є стійкими до дієти і вправ. Загальні проблеми включають стегна, стегна і живота. Ліпосакція може видалити жир з цих проблемних областей в тонусі, контурні погляд.

Під час процедури, цільова область занімілих для усунення відчуття і зробити для безболісної операції і відновлення. Через невеликий розріз тонку трубку (або канюлі) поміщається і використовували, щоб послабити і вакуум товсті, жирні маси з організму. Після того як жир висмоктується і трубка видалена, хірург буде запечатати області розрізу і перев’язати рану.

Після операції, важливо, у вас є хтось, щоб залишитися з вами, принаймні перші 24 години. Деякі набряки та синці слід очікувати протягом декількох тижнів, але з часом зникне. Результати не відразу, оскільки область буде мати деякі пухлини, як він лікує. До того часу, лікар знімає пов’язку навколо рани постійно, ви повинні бути в змозі бачити серйозні результати.

Перед зануренням у хірургії, знають про ризики. Будь-які проблеми зі здоров’ям у вас може бути потрібно говорити з лікарем заздалегідь і повністю одягнена до дня операції. Хоча ліпосакція дуже безпечно, бути в курсі будь-яких ускладненнях, які можуть наступити під час або після операції, і як визнати їх, як тільки вони представляють. Крім того, ваш лікар повинен також бути в змозі працювати з вами на оплату план, який відповідає вашим потребам на даний момент.

Після дослідження ваші варіанти і порадившись з лікарем, ви можете розглянути питання про ліпосакції не тільки видалити жир, але, що повернути час назад, щоб, що молоді, тріммер, слюсар вам, що до цих пір лежить глибоко всередині вас.