‘Вихідні підтяжку обличчя “підтяжку обличчя зробить вас виглядати свіжіше

Ви почали помічати деякі провисання або droopiness у вашій особі? Хотіли б ви, щоб виглядати молодше знову без проходження інвазивних процедур хірургії і втрачає гроші через простій? Найкращий варіант для вас може бути “Weekend” підтяжку обличчя, також відомі як міні-підтяжку обличчя.

Процедура

Також відома як “рітідектомія, підтяжку обличчя розгладжує в’яла шкіра на обличчі і шиї, підтягує підлягають тканин і видаляє надлишок жиру. Міні-підтяжка обличчя є дуже швидким і мінімально інвазивної хірургії, яка може зайняти роки від вашого обличчя. Він призначений для націлена на декілька конкретних проблемних областей вашого обличчя, але не на все обличчя, як традиційна підтяжка обличчя були б. Міні підйомників особа особливо корисні при корекції прогину в області щік, підборіддя і шиї.

Процедура проводиться в той час як пацієнт перебуває під місцевим або загальним наркозом, і це є найбільш часто виконуваної в об’єкті або клініці амбулаторно. Хірург потім зробити кілька невеликих розрізів уздовж носа або під лінією щелепи.

Один з двох методів може бути використаний, з не-ендоскопічна підтяжка обличчя; хірург робить розрізи трохи довше, так що шкіра може бути ослаблені для неї достатньо, щоб мати можливість побачити основні тканини. Потім хірург перекроює тканину і підтягує м’язи, і ліпосакція із небажаних жирових відкладень.

Інший метод ендоскопічної. Це означає, що хірург робить розрізи просто достатньо великий для крихітного паличкою камери, які будуть вставлені в лицьових тканин. Косметичний хірург потім стежить за його рухами на відео екрані, що дозволяє йому використовувати свої інструменти під шкіру, щоб зробити всі необхідні зміни форми, не відкриваючи шкіри багато. Очевидно, що цей метод має безліч переваг як розрізи менше і загоєння відбувається швидше.

Переваги в порівнянні з традиційною підтяжки обличчя

Міні-підтяжка обличчя є кращим вибором для багатьох людей, ніж традиційний ліфт. Однією з переваг є те, що набагато швидше процедури. Вона може бути виконана на годину або два, залежно від того, скільки областей потребують лікування. Традиційна підтяжка обличчя, проте, може тривати від трьох до семи годин!

З міні-ліфт є менш інвазивної, що вимагають меншої різання шкіри і дрібні рубці, відновлення і загоєння відбувається значно швидше, а також. Це означає менший час від роботи і нормальної соціальної діяльності.

Ще одна перевага міні-підтяжка обличчя є те, що менше ризик ускладнень з хірургією, тому що це простіше і вимагає менше часу під наркозом. Крім того, міні-ліфт набагато дешевше, ніж традиційна підтяжка обличчя, так як вимагає менше хірурга та анестезіолога час на роботу.

Ви добре підходить?

Ви можете бути хорошим кандидатом для міні-підтяжку обличчя, якщо у вас є незначні провисання або складок навколо щелепи, щік і шиї. Ви можете добитися більшого успіху з більш широкою операції, якщо у вас є значні droopiness або складок. Поки ця операція є добре підходить для вас, ви можете розраховувати на свіже, обличчя виглядає молодше, що ви можете бути задоволені на довгі роки.