Invisalign – вийде приголомшливою посмішкою

Красива посмішка в значній мірі сприяє вашою зовнішністю. Але коли у вас є проблеми з зубами, посміхаючись з упевненістю буде важко. В результаті технічний прогрес у лікуванні ортодонтичних арена, можна виправити майже всі проблеми, пов’язані з зубами. Використовуючи Invisalign ви можете отримати приголомшливою посмішкою легко, без інших, навіть знаючи, що ви носите брекети.

виключне ортодонтичні рішення для всіх

Ортодонтичне лікування з використанням Invisalign дужки набуває широкої популярності. Це ідеальний метод лікування для дорослих і підлітків. Invisalign допомагає виправити всі види стоматологічних аномалії, включаючи перенаселеність зубів, відстань між зубами, underbites, overbites і crossbites.

Ортодонтичного лікування з використанням Invisalign знімні прозорі пластикові суміщення зубів, виправляє ваші зуби в виту практично невидимим чином. Це повністю відрізняється від традиційних методів лікування і вільна від металевих брекетів, проводів і кронштейнів, які зазвичай викликають роздратування до рота. Ще одна перевага цього вирівнювач зубів є те, що вона зменшує вагу на зубах. Оскільки вони є знімними, користувач може поїсти зручно, крім того, що в стані чистити зуби правильно.

гарантовані позитивні результати

Користувачі Invisalign дужки отримати максимальний позитивний результат протягом короткого проміжку часу. Суміщення бути замінені приблизно кожні два тижні, щоб поступове зміщення зубів у пряміше позицій.

Як правило, тривалість лікування Invisalign становить близько дванадцяти місяців. Необхідно звернутися до ортодонта кожні 7:56 тижнів під час сеансу лікування. Це дозволяє лікарю зробити необхідні зміни і оцінок про ступінь досягається за рахунок поліпшення лікування.

проконсультуватися з досвідченим ортодонта

Якщо ви хочете позбутися від ваших зубів аномалії та отримайте приголомшливий посмішку за допомогою Invisalign дужки, важливо проконсультуватися з експертом і сертифікованих ортодонта. Досвідчений ортодонт може вирішити, на відповідний план лікування, заснований на ваших унікальних вимог.