як зум відбілювання зубів робіт

Незалежно від того, як часто ви чистите зуби, незалежно від того, наскільки ретельно ви, коли зубною ниткою, вони все одно жовтіють через деякий час. Цей природний процес втрати зубів їх яскравий білий колір посилюється, якщо ви курите, або якщо ви п’єте каву на регулярній основі. Є кілька процедур, таких як Збільшити відбілювання зубів методом, які можуть допомогти ваші зуби повернутися до нової яскравої білої протягом декількох годин.

Крім популярних зубів Збільшити процедуру відбілювання ви також можете спробувати кілька інших, однак, роблячи вибір, ваш стоматолог повинен також мати кілька порад для вас. Загалом, ви можете вибрати для “дому” метод відбілювання або декількох стоматологічний кабінет процедури відбілювання. Останній набір процедур включає Збільшити відбілювання зубів методом – Давайте подивимося, чому ця процедура є настільки ефективним.

Як Збільшити відбілювання зубів роботі?

Цей метод складається з суміші гелю і спеціального лікування світлом хвилі. Пацієнт сидить і стоматолог використовує втягуючим відокремити губи від зубів так, що гель може бути застосований. Спеціальний гель потім наносять на всі зовнішні особи зубів. Стоматолог обережні, на даний момент, не допустити, щоб гель торкнутися ясен пацієнта занадто багато, так як це може викликати роздратування або поразок.

Після Збільшити відбілювання зубів гель покриває зуби рівномірно, стоматолог буде світити спеціальний яскраве світло на її приблизно на одну годину. Особливі властивості Збільшити відбілювання зубів гелем і енергії, виробленої на лампи виробляють хімічні реакції, які призводять до відбілювання зубів. Хоча очікування протягом години в кріслі стоматолога для гелю і світлові хвилі набули чинності може здатися нудним, він є одним з кращих методів відбілювання зубів, доступних сьогодні.

Як довго це триватиме і які наслідки можна очікувати?

Відповіді на питання, які відрізняються від однієї людини до іншої. У більшості випадків Збільшити відбілювання зубів процедура проводиться два рази на рік. Середня людина, яка п’є каву часто і курить щодня матиме поліпшену яскравість зуба – близько 10 відтінків світліше. Після завершення процедури, зуби почнуть поступово відновити своє жовтуватий колір з плином часу, в залежності від того, наскільки добре ви дбаєте про них. У середньому, люди, які пройшли в офісі процедури відбілювання зубів помітили, що їхні зуби залишаються білими протягом декількох місяців, хоча початкова яскравість не триває більше, ніж кілька тижнів.

Краса цієї системи є те, що це швидко, ефективно і не має побічних ефектів (хоча деякі пацієнти зробили чутливість досвіду зуб за один або два дні після процедури). Загальна, Zoom відбілювання зубів є відмінним вибором для тих, хто шукає, щоб отримати яскраві і привабливу посмішку.

Copyright Джаред Уїнстон, 2006. Всі права захищені.