як застосовувати лосьйон для засмаги – отримаєте дивовижний і природний вигляд штучної засмаги

Вивчення того, як поставити на свій засмага в солярії лосьйон правильний шлях є кращим способом для досягнення красивої, навіть і без розлучень засмагу. Там можуть бути деякі не настільки досконалі спроби участь, і ви напевно отримаєте більш досконалих у нього більше ви використовуєте ваш фальшивий загар продукт, але ось кілька порад про те, як ви можете отримати кращий досвід підроблений загар від Вашого засмаги в солярії крем з самого початку.

Порада номер один у застосуванні штучної засмаги крем, щоб повністю переконатися шкіру промивають і відшаровуються. Це означає наявність душу пілінгу і сушити шкіру безпосередньо перед застосуванням автозагара крем. Пілінг очищає зовнішній шар шкіри і створює гладку і тверду поверхню для Гренуй дотримуватися. Нанесення продукту Після пілінгу і купання означає епідерміс повністю ясним і продувають від будь-якого, які могли б послабити лосьйон засмаги, і шкіра збереже деяку кількість вологи, яка може творити дива, допомагаючи лосьйон засмаги перейти на легко і рівномірно. У той час як в душі перевірити шкіру на наявність ознак висип або роздратування, як засмага продукт не рекомендується бути застосований до будь-якої частини шкіри, роздратованою.

Це найбільш часто розглядається оптимальний ділянку шкіри, щоб почати фактично поклавши на лосьйон для засмаги на ногах. Сформувати невелику краплю вашої лосьйон для засмаги і застосовувати його разом ноги в довгих навіть розділів. Наступна ніжно працювати автозагара крем глибоко в шкіру, просуваючись вниз кожен удар формування ніжний, трохи круговими рухами. Будьте впевнені, щоб забезпечити засмаги крем отримує працював у рівномірно без жорстких ударів або відсутні області.

Наступний крок, щоб переконатися, коліна і гомілки покриті красиво, а потім почати процес знову на руки і тулуб. Це може бути важче помітити, якщо продукт застосування правильно, як ви працюєте свій шлях ближче до голови, тому на даному етапі працює в передній частині велике дзеркало буде легше. Коли ви будете готові, щоб зробити вашу спину, гарне поняття можна попросити партнера, щоб направляти вас, але якщо ви робите це на свій власний захоплення кисті і дзеркало може отримати роботу завершили з деяким помірним кривлячи.

Застосовуючи лосьйон для засмаги на обличчі ідеально зроблено, акуратно покласти невеликими порціями на обличчя в однакову відстань, то м’яко працюєте дюйма Використовуйте м’які дотики і не настільки велика частина на обличчі, і переконайтеся, що ви отримаєте районах поблизу носа і під очима, будьте обережні, щоб не отримати будь-який в очі.