це мед як зволожувач дійсно ефективним

Багато компаній рекламують мед як зволожуючий крем, але, незважаючи на правильний може бути надзвичайно корисні для вашої шкіри, це дійсно кращий вибір для зволожуючого крему?

З наукової точки зору відповідь: ні, ви не були б набагато краще використовувати інші інгредієнти, як, хоча мед як зволожуючий крем не так ефективно, що це добре для вашої шкіри, але не можуть бути класифіковані як зволожуючий крем.

Ми можемо повернутися до меду знову через хвилину, але давайте подивимося на інгредієнти, які ви повинні шукати. Щоб почати з натуральними маслами виключно хороші, такі як масло авокадо і макадамії. Масло авокадо може допомогти стимулювати виробництво колагену і є великим цілителем для шкіри.

Масло ши є природним зволожуючий і пом’якшувальний, яка пом’якшує і розгладжує шкіру, бабассу воску з тропічних лісів Амазонки допоможе захистити шкіру від повсякденної бруду і кіптяви, м’яко зволожує, не роблячи його жирною.

Тепер що стосується меду, одна з кращих в світі по догляду за шкірою називається активним Манука з Нової Зеландії і має великий антиоксидантними властивостями для боротьби з вільними радикалами, які можуть зашкодити здорові клітини і викликають передчасне старіння і хвороби.

Цей дивовижний мед буде стимулювати вашу імунну систему і допомагають омолодити вашу шкіру під час сну, роблячи її більш м’якою і гладкою.

Головне всі ці натуральні інгредієнти, що, крім що не містять шкідливих хімічних речовин (насправді вони досить безпечні, щоб поїсти!), Вони працюють синергічно один з одним таким чином, ви отримуєте вигоду від кожного з них і від його взаємодії з іншими .

Ось чому активний мед Манука так важливо, тому що хоча цей мед як зволожувач не кращим, його поєднання з іншими інгредієнтами зволожуючі є життєво важливим для вашого загального догляду за шкірою. Ці об’єднані буде ефективно відкат років, повертаючи вашої шкури молодий блиск і текстуру.

Щоб дізнатися більше про догляду за шкірою я особисто використовую які містять активний мед Манука, відвідати мій сайт сьогодні.