факти про мовляв операції з видалення

Хірургія Видалення родимок інша загальна альтернатива, щоб отримати ваші молі видалені. Але перш ніж піти на операцію процедури переконайтеся, що ви розумієте, як міль операції видалення виконується, і плюси і мінуси цього методу.

Зазвичай ваш мовляв будуть розглянуті до операції процедуру, щоб визначити чи є це доброякісна чи злоякісна. Після чого, підходящої процедури будуть рекомендовані для вас і вашого дерматолога обговорить з Вами про вартість і ризики, пов’язані з цим операції з видалення моль.

Різні типи мовляв процедуру операції з видалення

Як правило, Є різні види хірургічного втручання методи, щоб позбутися небажаних родимок. Типу мовляв, як правило, вирішити, які процедури краще над іншими. Давайте подивимося на кожен з цих процедур і, як це робиться.

1. Висічення з стібки
Цей метод зазвичай використовується для видалення злоякісних родимок. Ріжуче обладнання, такі як скальпель використовується для різання міль та її навколишньої шкіри. Іноді нижніх шарів шкіри будуть видалені, а також для забезпечення всієї моль видаляється. Це залишає отвори на шкірі; стібки застосовуються для герметизації отвору. Це причина, чому рубців є неминучим з родимкою операції з видалення.

2. припікання
У цьому методі електрична інструмент використовується для випалювання моль. Кріт вигорання зашивається, і, таким чином стібки, як правило, не потрібно.

3. Метод гоління
Цей метод зазвичай використовується для видалення виступаючих мовляв, де виступає частина молу в даний час збрив, залишаючи нижні клітини мовляв недоторканим. Після мовляв віддаляється за допомогою скальпеля, область буде припікати або спалювали, щоб зупинити кровотечу, як правило, за допомогою електричного інструменту. Актуальні антибіотик буде наносити на рани, щоб запобігти інфекції. Залежно від розміру рани, пов’язка може знадобитися.

Вартість операції з видалення моль

Вартість отримання моль видалені хірургічним шляхом варіюється в залежності від типу мовляв, мовляв розміру, методу і досвіду лікаря. Коливається в межах $ 150 – $ 200 за операцію на моль. Це зазвичай не включають в себе вартість анестезії, легкість операційної та інших пов’язаних з ними медичних витрат.

медичні ризики

Існують в основному 2 ризики, пов’язані з операцією процедури. У той час як ризик зараження мінімальна, це може статися, якщо інструменти, використовувані під час процедури належним чином не стерилізувати. Після відходу у рівній мірі важливо у відповідності з процедурою, щоб запобігти рану від зараження.

Основним побічним ефектом хірургічного видалення моль є питання рубців. Шрам може бути як незначні, як лінія або як великий, як овальну форму. Метод, використовуваний для видалення Мовляв і загальне тканинах шкіри беруть участь, як правило, вирішальним фактором для типу формування рубця.