наступні шість принципів для зменшення спалаху кератоз Pilaris

Вгадайте, що це: червоний, вибоїстій, сухої, спадкове? Це кератоз Pilaris. Це дійсно загальні, і у мене теж. Не дивуйтеся, якщо у вас його і не знав назва його, це те, що широке поширення. Я вважаю, це дратує і потворним. Він не пішов за допомогою ліків, але є способи, які я навчився тримати спалаху низькою.
Що таке кератоз Pilaris, точно? Кератоз Pilaris відбувається, коли людське тіло виробляє надлишок кератину, природний білок в шкірі. Надлишок кератину оточує і захоплює волосяних фолікулів в пору. Це може проявлятися у вигляді червоної висипки, серія маленькі червоні шишки, а іноді і білі головки. Як правило, вони з’являються на плечі, сідниці і стегна. Хоча зазвичай, більше жінок страждають від цього. Крім того, він не становить загрози для здоров’я людини, зараженого, і це не є заразною.
Є кілька принципів, які я дізнався, для боротьби з кератоз Pilaris. Можливо, ви вже намагалися кілька продуктів по догляду за шкірою. Далі ви дізнаєтеся про шість принципах, для зменшення ударів кератоз Pilaris, а деякі з речей, згаданих Можливо, ви вже робите. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, які речі, які ви можете працювати, щоб втратити ці непривабливі ударів.
Шість принципів для кератоз Pilaris ударів
Перший принцип: люфа в душі
Принцип номер один полягає у використанні люфа в душі для тіла. Він буде видалити мертву, суху шкіру на поверхні вашого тіла, і в свою чергу, зменшить засмічення пори.
Другий принцип: вимити обличчя м’яко
Не тріть обличчя ж, як би інші частини тіла. Будьте ніжні, так що Pilaris кератоз не рекомендується SPEAD.
Третій принцип: бути ніжним при сушінні вашої шкіри
Після миття або купання, Акуратно промокніть або промокніть шкіру сухим рушником, так що деякі волога залишається на шкірі. Це допоможе шкірі боротися надлишкове виробництво кератину, який викликає проблему в першу чергу.
Четвертий принцип: Лосьйон
Четвертий принцип полягає у використанні високої якості крему або лосьйону, який повинен застосовуватися в день. Кращі лосьйони для цього умови є сечовина, 15% кислот Alphahydroxy або Сітківка в них. Це слід наносити після душу, а також кілька разів на день. Лосьйони часто заспокоює і може допомогти поліпшити зовнішній вигляд шкіри.
П’ятий принцип: пілінг
М’який пілінг агента з альфа-гідроксикислоти може відкрити підключений фолікулів. Ви не повинні йти до лікаря для цього. Ви можете придбати ці легкі пілінги в магазині косметики та парфумерії або аптеці.
Шостий принцип: зволожують вашого будинку
Вологому середовищі буде мати значення для вашої шкіри. Використовуйте переносний зволожувач будинку або підключений до вашої печі додати вологи повітря у вашому домі. Особливо в зимовий час, коли тепло, повітря у вашому домі може стати дуже сухою. Це найкращий час для зволожувача.