ліпосакції – знежирений рік потому

Багато лікарів, так і пацієнти не хочуть визнати жорстоку правду, але це там. Більшість пацієнтів, які отримують лікування ліпосакції назад у свої попередні процедури ваги протягом року на операцію ліпосакції. Це відбувається частіше, ніж нам хотілося б визнати: кілька кілограмів жиру з рук або щиколотки і кілька кілограмів жиру знаходить свій шлях на животі та стегнах.

Експерти скажуть вам, що це природно. Дослідники вважають, що вона має еволюційні корені. Наші тіла призначені для зберігання жиру. Тисячі років тому ми були зобов’язані витрачати набагато більше енергії для того, щоб полювати і добувати їжу. Історично склалося так, ми повинні були пройти більш тривалих періодів часу без їжі. Накопичення жиру був спосіб вижити.

Як вид, наші органи розробили і розвивалися протягом багатьох років, щоб належним чином впоратися з деякими з нових дієт пучки продуктів. Ми стали більш ефективними у перетравленні різних продуктів, а не тільки кормове зерно і м’ясо. Тим не менш, бажання організму накопичувати жир залишиться, навіть якщо ми не витрачають більше фізичної енергії.

Як це має яке-небудь відношення до ліпосакції? Тому що наші тіла наполегливо працювати, щоб зберігати жир, є тільки один шлях, або, можливо, способи, щоб зробити липо справжньому успішним. Фізичні вправи і дієти є єдиними способами ви дійсно можете скористатися перевагами процедуру з кожним роком.

Він майже гарантовано, що якщо у вас є липа процедура, проведена на одну частину вашого тіла і ви не будете робити ніяких змін у ваших вправ або дієти полк, то ви отримаєте, жир назад в іншій області. Якщо ви зміните своє вправ і дієти звички різко разом з отриманням ліпосакції, то це майже стандартна, що ви будете триматися далеко від небажаних кілограмів.

Проста істина в тому, що ми повинні постійно обдурити наші тіла, вважаючи, що їм потрібно, щоб спалити зайві калорії не зберігати. Обдурити наші тіла в вистукувати в той дощовий день накопиченню жиру і використовувати його. Якщо ви спалювали більше калорій, ніж ви приймаєте, ви можете досягти цього балансу.

Ваша успішна дієта не повинно бути нічого новомодного небудь. Лікарі припускають, що дієта, багата сирих або свіжих фруктів і овочів є хорошим початком. Багато овочі вимагають зусиль нашого тіла, щоб переварити їх, спалювання калорій, як ми їмо.

Звичайно, ми не можемо забувати про фізичних вправ. Коли ви повністю оговтався від вашого лікування липа, ви повинні отримати там і працювати до сьомого поту. Одне слово застереження: поговорити з вами про те, коли лікаря ви можете розраховувати на повне одужання. Кожна людина по-різному відновлюється від процедури, і ви напевне не хочете ризикувати. Вправи на розтяжку і кардіо може допомогти вам досягти хорошого балансу.

Чи не бути одним з статистики. Тримайте жир за допомогою вправ і дієти після того як ви з таким трудом вдалося видалити за допомогою ліпосакції.