Ліпосакція інструментом тіло скульптури

Ви пропустити десерт, відра поту, коли ви тренуєтеся, і може жим лежачи власна вага тіла – так чому ти досі страждають від Туреччини шиї? На жаль, завжди є деяка кількість жиру, яке ніколи не буде танути, і часто ці непривабливі опуклості ще більш помітні на тонованому статури. Якщо ви виявили, розчарування за ці вперті жирові відкладення, ви можете бути кандидатом на ліпосакцію.

Найпопулярніших напрямів для ліпосакції зазвичай розташовані в місцях, які є жертвами генетики. Для жінок, внутрішньої поверхні стегон, живота і плечей можуть прогинатися і утримувати додатковий вагу. Чоловіки знайдуть, що, оскільки вони старіють, що жир буде накопичуватися в щоки обличчя, живота і нижньої частини спини.

Хоча кращий захист від млявих м’язів є правильне харчування і фізичні вправи, так як люди віком шкіра втрачає еластичність і не може природно огризнутися, як раніше. Або, просто може бути так, що деякі люди генетично більш схильні накопичувати і зберігати жиру в цих областях.

Важливо відзначити, що ліпосакція не є методом втрати ваги, але швидше розглядати допомоги тіла скульптури. Зазвичай кількість жиру видалені з тіла може бути виміряна в унціях. Що вона може досягти є більш гладкий вигляд до контурів тіла.

Вона видаляє невеликі грудочки жиру і кишені, які порушують естетичну гармонію і рівновагу. Якщо вашою метою є, щоб побачити вашу любов ручками або подвійне підборіддя зникає, то ліпосакція буде пластичної хірургії для вас. Тим не менше, якщо ви мета полягає в сараї двадцять фунтів, ви б краще потрапити в спортзал.

Основний інструмент, який використовується в ліпосакція канюлі, яка являє собою порожню трубку, з’єднану з вакуумним. Під час процедури суміші рідина вводиться в організм, щоб мінімізувати синці і послабити клітин. Потім канюлі вставляється в цільовій області і переміщається вперед і назад в пилкоподібний руху. Як вона рухається, вона висмоктує зайві клітини в жирових шарів. Хоча це найбільш поширений і популярний метод, нові технології, такі як лазерна ліпосакція, починають з’являтися.
Відновлення після ліпосакції може зайняти від одного до трьох тижнів, в залежності від обсягу операції, і індивідуальний час зцілення. Пацієнти зазвичай відчувають легкі набряки, синці, оніміння і ніжність. Як і всі пластичні операції, існують потенційні ризики.

Хоча і рідко, кровотеча, шорстка текстура шкіри, тривалий оніміння та інфекції знаходяться серед можливих ризиків. Ви можете звести до мінімуму ризики, гарантуючи, що ви будете слідувати всім перед-і післяопераційні інструкції і виявити чесні історії хвороби вашого хірурга.
Якщо ви ліпосакція, вибрати рада сертифікованих і кваліфікованих пластичного хірурга для виконання цієї процедури. Важливо, щоб дослідження не тільки процедура пластичної хірургії, але повноваження вашого хірурга і досвіду, а також.

Ліпосакція, безумовно, не є процедурою для всіх, але люди, які відповідають критеріям, як правило, задоволені результатом. Один з найбільших переваг є те, що галузі лікування з ліпосакції буде стійка до жирове відкладення в майбутньому, поки розумної дієти і фізичних вправ режиму слідують.