Лазерне видалення рубців може лікувати шрами

Є непривабливі шрами десь на вашому тілі? важких акне, хірургія, аварії, вагітність є одними з ситуації можуть, яке може залишити ваше тіло зіпсована. Незалежно від причини, ви сором’язливі про це і хочуть цього немає, або принаймні менш помітними. Ви пробували все – креми, масла, таблетки, процедури для тіла – або принаймні ви думали, що спробували все.

Може бути, ви ніколи не чули про нього, чи це тільки звучить страшно, але лазерне видалення шраму дуже ефективним і дієвим значно зменшити поява шрамів. Розуміння того, як це працює допоможе вам побачити переваги і не звільняє ніякі тривоги ви можете відчувати себе про йти під лазером.

Перш за все, існують різні типи лазерів, які є ефективними і використовуються у цьому процесі. CO2, ербія та імпульсного лазера на барвнику є три, які працюють краще всього. Ваш лікар буде оцінити тип і тяжкість вашого рубців щоб визначити, який метод буде працювати краще для вас.

Наприклад, товсті підняв келоїдних або гіпертрофічних рубців потрібно більш інтенсивне лазерне, як імпульсні барвником, тоді як акне знаки краще реагують на лікування CO2 лазера.

Ви можете дізнатися імена цих лазерів якщо у вас було жодних стосунків, шліфування шкіри. Це тому, що вони також використовуються для згладжування і жорсткість шкіри, але те, як вони працюють, робить їх ефективними для видалення рубців, а також. Незалежно від того, який метод використовується, всі вони працюють в основному так само. Ось як:

1. Область обробляють місцевий анестетик, щоб зменшити біль. Ви також можете бути дано знеболююче. Якщо лікування області обширна, загальної анестезії може бути використаний.

2. Як тільки область оніміла, лазер концентрується тільки на шрамах області. Він переїхав на площу, повільно вбивають або випаровування тканин. Час операції може зайняти до 1 ½ години, в залежності від розміру оброблюваної області.

3. Як глибоко проникла тканини залежить від використовуваного методу. Для келоїдних рубців, імпульсний барвник більш інтенсивним і глибоким.

4. Тому що хірург може визначити точне місце розташування для лікування, навколишня шкіра не впливає або пошкоджені в будь-якому випадку.

5. Процедура повторюється, поки бажані результати не будуть досягнуті. Кількість необхідних процедур визначається тяжкість рубців і в який момент ви знайомі із зовнішнім виглядом.

Для дійсно важких знаки, лазерне лікування може значно зменшити поява і поліпшити вашу впевненість у собі. Якщо площа світла або менш важкі, лікування може зменшити поява так ніхто навіть не помітить.

Переконайтеся, що ваш хірург сертифікована і ліцензована для виконання таких процедур. Запитайте його, як багато процедур, він виступав і які були результати. Шукайте рефералів і відгуки перед вчиненням одного хірурга.

Оскільки існує ризик, або від анестезії або гіперпігментація від процедури, що мають досвідченого хірурга виконати процедуру знижує ризик. Немає більше ховається за тонни макіяжу або одягу. Лазерне видалення рубців дає вам впевненість, щоб реальні вас блиск.