LASIK очної хірургії-речей, щоб розглянути перш, ніж вибрати для хірургії

Втомилися носити окуляри і контактні лінзи, то LASIK, яка також називається лазерна корекція зору хірургії, є кінцевою альтернативою корекції зору. LASIK є одним з найбільш популярних корекції зору операцій в сучасному світі. За оцінками, більше 1,3 мільйона процедури виконуються щорічно. Але, перш ніж ви виберете для цієї процедури, переконайтеся, що ви стаєте поінформованим споживачем.

Як ви знаєте … у всіх хірургічних процедур, хороших результатів починається з правильного розуміння процедури і ваше право на процедуру. Ви повинні бути добре інформовані про багато різних методів хірургії LASIK і ви також можете обговорити з друзями або родичами, які вже переніс операцію. Розраховувати на більший результат, ви повинні бути обережні, щоб докладно пояснити вашу медичну історію, щоб ваші LASIK очної хірург для оцінки. Це також важливо для вас, щоб розповісти свою мотивацію або очікування на операцію.

Наступне важливе те, що ви повинні бути старше 18 років і у вас була стабільна окулярах скла або припис контактної лінзи протягом не менше двох років. Деякі хірурги LASIK очей не ризикують виконання операції тим пацієнтам, які молодше 20 років, тому що їх бачення як і раніше нестабільна. Якщо у вас є попередній операції або очної травми comeal привертають до поганої оголеності або всмоктувальна недостатність; історії спричиненої стероїдами очної гіпертензії або ліки алергія, захворювання судинної колагену; гормонального статусу і систематичних ліки, такі як стероїди, ви повинні проконсультуватися зі своїм хірургом. Крім того, пацієнт повинен бути вільний від деяких захворювань, як діабет, очного герпесу, глаукома, keratononus, катаракта або будь очних захворювань. Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, а коливання гормонів, ви не ідеальним кандидатом для LASIK.

Якщо ви зустрінете всі перераховані нижче умови, це також важливо для вас, щоб зрозуміти переваги, результати, ризики та ускладнення LASIK. Крім того, як LASIK швидка процедура і може здатися простим, теорія і реальність правильної техніки є більш складним. Таким чином, дуже важливо для вас, щоб знайти LASIK очей хірурга, який добре навчений. Хірург ви обираєте, повинен взяти на себе три основні кроки для оптимізації результатів операції LASIK: По-перше, належної оцінки пацієнтів передопераційне мотивацій і очікувань. Другий капітально передопераційного обстеження з вибору відповідного рефракційної хірургічної техніки. І, по-третє, хороша інтраопераційних і післяопераційних методів, включаючи розуміння того, як управляти ускладнень.

Крім власної оцінки відбору і вибору хірурга, інший важливий аспект ви також повинні враховувати вартість LASIK. Переконайтеся, що це доступне і чи є ваша медична страховка покриває такого роду операції. Це завжди краще проконсультуватися з вашим хірургом, щоб отримати оцінки цін і оплати. Якщо ви шукаєте Лос-Анджелесі Lasik хірург, Є так багато очні хірурги в місті, які можуть допомогти вам виправленні бачення використовуючи дійсно самих передових методів і технологій, доступних у світі.