іонних retexturizing волосся (ака ММСП)

Крім форми Юко системи, іонні Retexturising волосся також є одним з останніх японських методів випрямлення волосся, то фіксується в вологи та поживних речовин під час процесу прасування, для поліпшення стану, а також випрямити волосся. Тим не менш, це найкраще працює на НЕ-хімічно оброблених волосся. Лікування триває до 6 місяців залежно від швидкості росту вашого волосся. Ретушування доступні для нового зростання і освіжаючий оригінальне трактування.

Від “Іон” слово – ММСП процес використовує негативні іони води, які досить малі, щоб зламати в стержні волосся, забезпечуючи волосся зберігає свій зміст води і не сушені або пошкоджені процесі лікування.

FYI

ММСП є більш складною, ніж система Юко, це не має значення, як фігурні або кучеряве волосся було тих пір, поки вона не була хімічно оброблені як результати будуть відрізнятися Це також може працювати на фарбоване волосся, хоча ви повинні залишити його принаймні два тижні після (або раніше) забарвлення.

Взяти до відома: Весь процес займає кілька годин залежно від того, як кучеряве / кучерявих / товста / довге волосся, щоб почати.