є стрес робить (або постійного) вас жиру, цілком можливо.

Перше, що я роблю, коли я отримати підкреслив, щоб очолити найближчий Drive-Thru в ресторані швидкого харчування. Мій бальзамом вибір? Пару подвійних чізбургера, велику картоплю фрі і найбільший безалкогольний напій у них є. Протягом декількох хвилин я відчуваю себе спокійніше – все тільки 2900 калорій, 160 г жирів, 280 г вуглеводів і майже в два рази рекомендованої денної норми натрію.

Моє тенденція до компульсивним, пов’язаних зі стресом харчування не дивно, для більшості читачів, я впевнений. Це поширеною звичкою серед багатьох з нас. Нещодавно, однак, дослідники виявили зв’язок між стресом, харчування та ваги, особливо типу ваги, що призводить до більш поширених захворювань, пов’язаних з ожирінням. Це, звичайно, має свої наслідки та уроки для всіх нас, хто завжди, здається, дієту, яка, здається, не працює.

що відбувається, коли ми отримуємо напружені або тривоги

Подивимося правді в очі – ми живемо в стресових, швидко мінливому світі в 21 столітті. Цілком ймовірно, не збирається отримувати будь повільніше, або. Коли ми стикаємося з стресові події, наші тіла ударом у “стресову реакцію,” еволюційний механізм, який готує нам реагувати на ситуації, які можуть бути небезпечними для життя. Наші пращури стикалися багато небезпечні для життя ситуації, як і нападу під час полювання на їжу, але більшість стресових ситуацій у наш час фактично не є небезпечними для життя. Отримання звільнені. Занадто багато, щоб зробити на роботі. Постійний рух. Розуміючи, ми починаємо виглядати старше. Звичайно, все це незручно – навіть самі “стресові” – ситуації, але наші тіла зазвичай реагують так само, до цих умов, як це було тисячі років тому, коли ми зіткнулися вниз шаблю зубчасті тигрів.

Наш мозок реагує на ці ситуації, потягнувши крові у великі м’язи нашого тіла, щоб ми могли реагувати. Частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, дихання і прискорити. Ми отримуємо прилив адреналіну. Всі ці зміни, відомі як “боротьби або втечі”, дозволить нам боротися краще або швидше.

хронічний стрес та їжі

Якщо стрес триває досить довго, наш мозок насправді змінювати різні функції організму, щоб підготувати нас до обличчя цих поточних стресових ситуаціях. Він робить це, випускаючи гормони стресу, які регулюють всі типи функцій в нашому організмі. Одним з таких механізмів є зберігання жиру, який зберігається до пізньої горіти енергії, щоб вижити у важкі часи.
Крім того, ці гормони (“глюкокортикоїди» в науці кажуть) роблять нас жадають і насолоджуватися високою калорійністю “комфорт продукти”, які є солодкі і містять багато жиру. Кортизол є одним пов’язаних зі стресом гормонів, яка отримала велику увагу з боку індустрії харчових добавок, тому що це було доведено для підвищення апетиту, привести до збільшення ваги, а також створювати тягу до солодкого (у числі інших необхідних функцій). Для багатьох людей, якщо вони постійно підкреслював і тривожно, вони можуть переїдати такі продукти, тим більше, що їду в розрахунку на калорію в західному суспільстві (думати швидше мене харчової цінності) коштує так дешево в порівнянні з іншими раз в історії на відносній основі . Наш мозок насправді відбувається викид хімічних речовин, щоб зробити нас є більше, ніж нам дійсно потрібно, коли ми підкреслили. Це, звичайно, призводить до збільшення ваги.

відкриття прорив у 2007 році

Вчені з усього світу зробили важливе відкриття в 2007 році: що певна молекула випущений під час стресу (знову ж, у технічній мові “, нейропептиди Y, або NPY”), викликаних мишей, щоб отримати жир в області живота більше, ніж очікувалося, коли вони їли Дієта з високим вмістом цукру і жиру – так само, як їжа все навколо нас в кожному місті і місто в Америці. Це жир на животі (думаю яблуко форми тіла), яка є найбільш клопітно, пов’язані з “метаболічним синдромом”, групи факторів ризику, які підвищують вірогідність свого розвитку діабету, хвороб серця та інсульту. Результати дослідження можуть пояснити, чому люди набирають більше ваги навколо талії, ніж вони теоретично повинні з урахуванням кількості калорій потрапляє, коли вони підкреслили. Дослідники називають процес “жир ремоделювання” – еволюційний процес зберігання надлишків жиру, наше паливо для виживання, в середній зоні щоб пережити важкі часи.

Що таке стрес, тривожні Дітер робити, коли еволюція бореться проти нас?

Наслідки для програм по зниженню ваги

Дослідників в 2007 NPY дослідженні було відзначено значення для нових лікарських препаратів, які впливають на молекулу NPY (зниження збільшення живота жир), і навіть передових косметичних процедур, таких як ін’єкції аналогічні використовуваним в дослідженні поліпшити жир графіків.
Але те, що про причину збільшення ваги в першу чергу і нездатність уникнути вагу після дієти? За даними дослідження, в “New England Journal медицини», більшість людей, які беруть участь у втраті ваги програм відновити одну третину ваги спочатку втратив протягом наступного року і в цілому отримав всі вага назад протягом трьох-п’яти років. Деякі причини включають в себе наступне. Наш метаболізм пристосовується до нижньої калорій і у нас є більше часу на схуднення (один еволюційний механізм). Дієти є тимчасовими і люди набирають вагу назад, як тільки вони починають їсти так само ще раз. Адекватні спалювання калорій вправи не часто включені як частина програми по зниженню ваги (найулюбленіше з швидких лобістів їду в Вашингтон, округ Колумбія).

У рамках цієї статті я досліджував деякі з найбільш популярних дієтичних програм, книг і хірургічних процедур, доступних в США. Я не буду перераховувати їх тут, вони, мабуть, відомо майже кожен Дітера, який намагався схуднути в той чи інший момент. Хоча деякі з найпопулярніших програм дієти включають мотиваційне консультування і групи підтримки, емоційного та психічного здоров’я не є основною їх послуг, і я не знайшов “бестселерів” дієта книги, які обговорили важливість зниження стресу і тривоги – або дістатися до їх складні, особисті коріння причин. Кілька перспективних програм беруть участь до року консультування і стрес освітніх послуг до отримання шлункового шунтування, але вони були самотні приклади в 40 мільярдів доларів на рік американської промисловості втрати ваги і зосереджені головним чином на пацієнта перед процедурою.

У тому числі і складні причини стресу у вашій програмі втрати ваги

На основі останніх наукових досліджень, ясно, що ваше тіло і розум, швидше за все, боротися проти вашого кращого спроби втрати ваги, особливо якщо у вас стрес або тривогу, як і багато людей. Я сумніваюся рецепта таблетки впливати нейропептиди Y вирішить проблему. І я не покладаю великі надії у зв’язку з недавнім науковим дослідженням для пластмасової промисловості хірургії, щоб заспокоїти наші напружені, тривожні себе.

Те, що здається очевидним, що ми повинні включити наше емоційне здоров’я в процесі управління вагою, в тому числі складні причини стресу і тривоги. Зрештою, деякі ситуації можуть підкреслити, одну людину і активізувати когось іншого. У всіх нас є унікальна генетика та історій, які впливають на нашу особистість і відповідей на життя і її складних ситуаціях. У той час, коли близько 66% американців мають надлишкову вагу або страждають ожирінням, що призводить до величезних наслідків для здоров’я і витрат, майбутнє “стрес” на систему охорони здоров’я не може бути переоцінена.

Без розуміння того, що робить нас підкреслив, навряд чи ми будемо успішні в природні втрати ваги і тримати його – і, звичайно, тримає мене з Drive-Thru лінії.