я хочу бути вічно молодим

Назад у вісімдесяті роки, люди, голосно співаючий мелодії Alphaville Forever Young автора. Пісня розповідає про насолоджується життям до тих пір, як ви можете і переконавшись, що ви отримаєте велику частину свого досвіду. Хіба мало молодих тоді розумієш, що це може бути темою для їх життя прямо зараз.

Вони зараз стогнати про перетворення ще на рік старше, і дивлячись, як вивітрювання, як їх шкіра мокасини тоді. Вік є невід’ємною частиною життя, і якщо ви просто навчитися охоплювати його, ви зрозумієте, що відчувають старі це просто стан душі. Як ви відчуваєте себе в глибині душі є одним з основних факторів, який впливає на вашу здоров’я і молодості. Якщо ви хочете, щоб кинути виклик процесу старіння, ви повинні бути синхронізовані з потребами вашого тіла. В основному, ваше тіло, розум і дух повинен бути гармонійним з вашими бажаннями. Коли ваше фізичне, психічне та духовне стану порівняти з тим, що ви хочете, ви часто досягають ці бажання без особливих зусиль.

Секрет для кращого старіння щоб відчувати себе добре про себе і лікувати симптоми, які приходять природним чином, коли ви стаєте старше. Ви не повинні просто жити з цими симптомами і відчувати себе погано. Ви повинні прийняти те, що у вас є і відчувати себе добре про себе. Уникайте ваша одержимість зі старінням, і ви будете здивовані, скільки ваги ви підняли з ваших плечей.

Ви повинні відчувати, що той же чоловік 20 або близько того років тому. Важливо не те, як ви дивитеся на поверхню, то, хто ви є насправді в глибині душі. Це може звучати як занадто багато кліше, але знову ж, це стало кліше, не дарма. Всередині, у вас ще є ті ж мрії і багато з тих же інтересів. Справді, старіння тільки були свої нагороди. Років повинні були б навчити вас бути більш впевненими та щасливими у своїй власній шкірі. Ви можете постійно одержимі про тонких ліній і глибоких тріщинах ви бачите перед собою дзеркало, але це зроблено будь-якого хорошого?

Ось кілька речей, щоб пам’ятати кожен раз, коли ви бачите вашого віку піти вище:

1. Відчуваючи красивих йде не про вік. Справді, це 99% ставлення. Ви унікальна людина, і є так багато про вас любити.

2. Не вірю в те, що засоби масової інформації зображує, як красиво. Якщо ви читаєте через кожну публікацію моди є, ви скоро зрозумієте, що жодна жінка не є досить гарним.

3. Ніколи не думаю, що ти занадто старий, щоб зробити що-небудь. Насолоджуйтеся тим, рок-концерти і ходити на вечірки з друзями. Не дозволяйте чужих думок або ваш власний страх виглядати нерозумно змінити вам у кожному разі. Нехай вони в’язати светри поки ви робите свій слід в суспільстві.

4. Навчіться висловлювати свої емоції і отримати над ними, як тільки ви отримали шанс випустити пар.

5. Знайти любов через своїх друзів, партнерів та сім’ї. Поділитися хороші часи з ними і встановлювати з’єднання. Ніколи не оточити себе людьми, які думають про вас гірше. Вони можуть тільки бути токсичними для вашого існування.

Життя це пригода. Бути досить сміливими, щоб насолодитися тим, що життя кидає свій шлях. Секрет у тому, щоб відновити ваше життя і насолоджуватися більше. Це єдиний спосіб виглядати і відчувати себе вічно молодим.