як зникають пігментні плями

Як зникають пігментні плями? Це одне питання, яке продовжує підкреслювати багато людей, особливо ті, вище 40. Ці плями, хоча і нешкідливі, виглядають дуже непривабливо і небажано. Вони не тільки змусить вас виглядати подвоїти свій вік, але також безперервне нагадування про пошкодження шкіри, який був викликаний в дуже багатьох років.

Коли ми старіємо, наша шкіра стає більш вразливим до пошкоджень. Процес регенерації шкіри клітини також дуже повільно, що призводить до видимих ​​пігментних плям на шкірі. Інша причина цих плям є УФ промені, що йдуть від Сонця. Ці промені шкідливі, оскільки вони стимулюють вироблення меланіну в нашій шкірі. Це збільшило виробничі результати у формуванні пігментовані відкладення, які не що інше, вікових плям.

Завмирання вік плями легко. Є багато косметичних і спеціалізованих доступних методів. Лазерне лікування першим у списку. Це один з найшвидших способів отримати від цих плям. Але хоча він очистить шкіру на цей раз, немає ніякої гарантії, що точки не повториться. Якщо це так, що, швидше за все так, то ви в кінцевому підсумку саме там, де ви почали.

Інші методи лікування, як хімічна хімічного пілінгу і заморожування також відомі способи зникають пігментні плями, але знову всі ці методи не тільки болісно, ​​але дорогий. Вони також мають ряд побічних ефектів, таких як подразнення шкіри, почервоніння, шорсткість і в деяких випадках шрами!

З вищезазначених причин, я не рекомендую ці методи.

Моя рекомендація? Природні відбілювання шкіри кремами. Якщо ви шукаєте спосіб, щоб не просто зникають пігментні плями зникають, але їх ефективно – це рішення. Ці природні креми по догляду за шкірою абсолютно безпечні і не мають побічних ефектів. Вони складаються з натуральних інгредієнтів, таких як Nutgrass Рут, вакаме і масло авокадо.

Nutgrass корінь являє собою дика рослина з Індії, яка була доведена для зменшення вмісту меланіну на 40%. Так як меланін відповідає за надання колір шкіри, зниження його вмісту, дає вам біліше і чистіше шкіри. Було показано, що інші анти старіння властивості, які допомагають у наданні молодий і свіжий вигляд шкіри.

Вакаме є морської водорості з Японії, яка є багатим запасом комплекс вітамінів та необхідних мінералів. Він захищає шкіру від шкідливих ультрафіолетових променів. Він також інгібує продукцію поганий фермент, який руйнує добре гіалуронової кислоти в шкірі. Ця кислота підтримує гладкість і пружність нашої шкіри надаючи їй більш молодий і твердий погляд.

Масло авокадо є їстівною масло, яке має велике регенеративні і зволожуючими властивостями. Він багатий вітамінами і рослинними стероїдами також відомий як стеролінов. Він сприяє загоєнню сонячних променів і є відомим і перевіреним способом зникають пігментні плями. Крім того, він зберігає шкіру зволоженою, м’якою та еластичною.

Перед покупкою природного відбілювання шкіри крем, зверніть увагу на ці важливі інгредієнти. Ці креми є самим безпечним і ефективним способом зникають пігментні плями і відновити ви молодше. Покладіть його на тест відразу.