як досягти красиві очі і виглядати молодше, більш яскраві

Дивлячись більш яскравими і менше, не тільки про те, гладкою сяючої шкіри. Більше, ніж ви думаєте, ви повинні піклуватися про ваших очей і область навколо них. Наявність темного кола під очима і мішки під очима можуть змусити вас виглядати виснаженим, старше і потворним, що навіть якщо у вас є тонкий корпус або еластичною шкіри на всьому протязі. Гарантуючи, що область навколо очей НЕ опухлі і знебарвлені, ви можете значно поліпшити свій зовнішній вигляд. Отже, ось як це робиться:

уникати великої кількості алкоголю і солі

Занадто багато алкоголю і солі в організмі може привести до шкіри під очима зберігати більше рідини. Це причина, чому, найчастіше, люди, які люблять солону їжу та алкогольні напої є мішки під очима. І це не буде навіть у вас кілька тижнів або місяців, щоб мати можливість спостерігати за погані наслідки алкоголю і солі у вашому під оком області. Як правило, вранці після ночі випивка і солоної їжі розкидати гроші наліво-покаже потворні опухлі очі.

говорять не з курінням

Куріння завжди була нездорова звичка. Але, незважаючи на хвороби, які він може викликати, куріння також може викликати мішки під очима і під оком зміна кольору шкіри. Крім того, було виявлено, щоб викликати розвиток зморшок і негарно ліній не тільки на шкіру обличчя, але в інших частинах організму. З більш ніж 4000 токсичних речовин на затяжку, куріння це вірний спосіб зробити собі виглядати старше і виснаженим.

обробляти ваші очі з Total Care

Область навколо очей може бути найбільш чутливі ділянку шкіри на вашому тілі. І через його делікатність, вкрай важливо, щоб ви торкаєтеся або керувати ним з Total Care. Деякі люди протерти і вимити шкіру навколо очей, особливо при прийнятті ванни. Це може призвести до передчасного розвитку небажаних ліній і зморшок в області. Ще одна річ, як частина загального догляду за очима, зробити це в точку, щоб використовувати тільки продукти, які спеціально зроблені для використання в області навколо очей.

уникнути мружачись

Якщо ви дійсно хочете зберегти чудово виглядають очей, вам потрібно зупинитися мружачись. Ви думаєте, що звичка як незначні як косоокість не може вплинути на шкіру навколо очей? Ну, це можливо. Всякий раз, коли ви намагаєтеся, щоб звузити очі, щоб зосередитися на тому, що ви читаєте або дивитеся, ви випадково утворюють складки на Вашому оці області, яка може перерости в постійні лінії або зморшки. Ваше рішення це використовувати хороші окуляри для читання або мати очі корекції. Таким чином, ви ніколи не будете жмуритися, щоб налаштувати фокус.

уникати сильного сонячного світла всі часи

Сильний сонячне світло приносить сильних ультрафіолетових променів. І ультрафіолетових променів може серйозно пошкодити шкіру, більш чуттєву область навколо очей. Щоб захистити ваші очі і шкіру, не йти завжди відкритий, коли сонце знаходиться в найяскравішою, зокрема, з 10 ранку до 3 вечора. Але якщо ви дійсно повинні бути поза і на сонці, ви завжди можете знайти захист в сонцезахисних кремах від засмаги або лосьйон.

Що стосується ваших очей, додаткового захисту від сонця можна було за допомогою гарного пару відтінків всякий раз, коли ви перебуваєте за межами. Око відтінки не тільки про зовнішність, вони безумовно можуть захистити вашу чутливу область очей і навіть зменшити ризик розвитку очних захворювань, як дегенерація жовтої плями.

застосовувати крем для очей регулярно

Область навколо очей потребує великої кількості вологи, щоб зробити його більш сильним і менш чутливою. Для цього Вам необхідно звернутися зволожуючі продукти, які спеціально зроблені для ваших очей. Виберіть очі продукти, які використовують природні зволожувачі, щоб вам мінімізувати шанси мати небажані реакції шкіри. Один з таких продуктів Eyevive.