як видалити гіперпігментації і отримати світиться, навіть тоноване шкіри

Хоча багато хто з нас мріють про бездоганну шкірі, правда, що більшість людей, незалежно від національності і кольору шкіри, пігментні плями мають на своїй шкірі. Знебарвлені малі чи великі патчі можна було б вважати естетично непривабливо, і більшість людей хотіли б позбутися цих плям. Щоб зрозуміти, як освітлити плями ви повинні розуміти, що ці плями або ділянки є не більш, ніж нагромадження меланіну.

Що таке меланін?

Меланін є речовиною, яка додає колір вашої шкіри. В ідеалі, меланін концентрація повинна бути навіть через весь простір вашої шкіри, але це буває рідко. Різні екологічні, харчові, спадкові чинники і вік свій внесок у формування цих плями і інші дефекти. Ці ушкодження або плями мають різні назви залежно від причини. Melasma, гіперпігментація, веснянки є одними з різних імен, які посилаються на ці плями.

Як мені позбавитися від цих плям?

Будь дерматолог скаже вам, що пігмент проблеми надзвичайно важко позбутися. Але є надія. Там були різні досягнення в галузі дослідження і пігмент існує ряд засобів, які можуть ефективно видалити надлишок пігменту і запобігти повторному накопичення меланіну на шкірі.

Чи всі проблеми пігменту в основному те ж саме? Чи можу я використовувати такий же режим для різних завдань пігменту?

Є кілька способів, щоб позбутися плями або ділянки гіперпігментації. Пігментація може бути гормональний характер, як меланодермії, темні пахви, темні плями шкіри на шиї або внутрішню область стегна і вікових плям. Після того як ці плями або плями темною шкірою полегшені, то вам потрібно продовжувати якийсь підтримує режим через гормональні характер проблеми. Припинення лікування, як тільки ці плями зникли змусить їх повторення протягом декількох місяців. Є деякі інші види плям або плямистий шкіри, викликані травмою шкіри, укусах комах, гоління, акне або неодноразове тиск певних ділянках шкіри. Ці патчі або плями раз полегшений зазвичай не повертаються.

Які різні способи я можу використовувати, щоб позбутися від цих плям?

Є три способи, щоб позбутися від цих плям.

Механічні: Механічні методи працюють найкраще, коли пігментація недавно і поверхово. Ті, хто не відшаровується їх шкіру на регулярній основі також побачите гарні результати. Існують різні дерма-стирання комплектів, доступних у вашій місцевій аптеці, яка могла б допомогти м’яко відлущує області. Micro-тканини дерми стирання також є хорошим варіантом, оскільки вони видалити мертві клітини шкіри дуже м’яко. Пілінг шкіри стимулює оновлення клітин забезпечення того, щоб свіже та навіть тоноване поверхні шкіри. Однак, потрібно бути обережним при пілінг, бо за пілінг або більше ревним використання механічних методів може реально збільшити темряві плями.

Шкіра пілінги: пілінги працюють невидимо видалити “клеєм”, який утримує на поверхні шкіри разом і заохочує пілінг без необхідності механічного втручання. Пілінги використовуються для вводити в кабінеті лікаря і деякі сильні пілінги все ще доступні тільки для медичних або естетичних фахівців. В даний час існують різні види пілінгів доступні в Інтернеті і навіть при низьких концентраціях по лічильнику. Правильний вибір кірки залежить від характеру проблеми, глибина пігментації і загальний стан здоров’я шкіри. Деякі пілінги може піти так глибоко, як дерми (глибокого шару шкіри) для освітлення шкіри зсередини. Деякі пілінги разом з їх можливостями відлущуючий також орієнтуватися аномальних клітин пігменту і працювати, щоб рівномірний тон шкіри.

Освітлення шкіри агентів: освітлення шкіри агенти проникають у шкіру, щоб знищити додаткового меланіну і надати шкірі поява буття навіть тоноване. Існують різні освітлення шкіри агентів визначені вченими і травників і багато з них працюють дуже добре на шкірі плям. Різні шкіри відбілюючі агенти мають різні механізми дії. Деякі роботи знищити меланін, деякі працюють, щоб запобігти передачі меланіну з глибоких шарів шкіри на поверхню, треті заважати фактичного виробництва меланіну. Є кілька хімічних агентів насправді знищити меланіну створення клітини, звані меланоцити. Ці ніколи не повинні бути використані для дефектів шкіри, якщо у кого немає проблеми депігментації. Кращий способи включають використання рослинних або натуральної шкіри освітлювачів, які використовуються в поєднанні з тим, щоб впливати на весь цикл виробництва меланіну.

Поєднання право шкірки або пілінг у поєднанні з правильною комбінацією шкіри відбілюючі може ефективно полегшити навіть у найскладніших пігментні плями.