хоче подарувати Петербургу лазерної ліпосакції жир геть

Нова процедура ліпосакції використовує лазери в Зап жир. Результатом є те, що немає ніякої вільної шкіри. Пацієнти йти прямо з клініки і повністю відновлені протягом декількох днів. Ви навіть не можете сказати, що у них був якої роботи взагалі.

попрощатися зі старій липі

Традиційно, ліпосакція використовувати інструмент під назвою “канюлі” висмоктати жир. Це велика паличка-подібних пристроїв. Розріз робиться в пацієнті, і канюлі виходить на роботу, відсмоктування жиру, як пилосос. Це звучить трохи брудним, і це може бути. Насправді, ця стара техніка страшно багато людей від, хто б отримати велику користь з ліпосакції.

Нові ліпосакція використовує лазер, сильно сфокусований пучок світла. Це просто, як і будь-яке світло у вашому будинку, але вказав на крихітний промінь. В даний час ця технологія використовується для майже все, в тому числі позбутися небажаного жиру.

Перед лікар починає для видалення жирів, воно било струмом за допомогою лазера. Жир стає більш м’яким і розріджується. Як тільки жир в рідкому вигляді, це набагато простіше для лікаря, щоб видалити. Це також викликає менше травма до тіла.

У багатьох випадках жир не повинні бути вилучені. Коли це невелика площа жир, він просто залишити в орган, який буде природно повторно всмоктується в інших областях. Це означає, що немає ніякої смоктання беруть участь на всіх!

це безпечно?

Лазерна ліпосакція щойно були схвалені FDA. Це абсолютно нова процедура, яка насправді вважається набагато безпечніше, ніж стара липа, тому що це легше на тілі. Це не інвазивна процедура, як стара липа.

Оскільки лазер призводить до коагуляції крові, немає кровотечі, набряк або синці. Тіло лікує себе природно, так що ви можете повернутися до вашого повсякденного життя якомога швидше. При цьому типі ліпосакції ви можете очікувати бути повністю вилікуваний протягом декількох днів.

Імовірність ускладнень мінімальна, тому що звичайно не інвазивний роботою. У деяких пацієнтів, не може бути синці або набряки. Ви повинні поговорити з лікарем перед операцією, щоб обговорити ризики. Деякі пацієнти, які перебувають у поганому загального стану здоров’я не можуть мати право на процедуру.

те, що ви можете очікувати від лазерного ліпосакції

Подібно звичайним ліпосакція, лазерна ліпосакція прекрасно працює для конкретних областей, де жирові клітини накопичили на тілі. Це включає в себе живіт, підборіддя, руки, сідниці, стегна, грудних залоз у чоловіків і багато іншого. Це ті області, де дієта і фізичні вправи просто не зробить його зникнути. Ліпосакція працює шляхом впливу на конкретні області та видалення тканини.

Лазерна ліпосакція не підходить для видалення великих ділянок жиру. Вона найкраще працює проти невеликих районах, де жирова тканина створила з плином часу. Можна очікувати, щоб заплатити близько $ 2000 для типового лазерного лікування. Щороку з’являються нові способи боротьби з опуклістю та лазерної ліпосакції є останньою державою в найсучасніших процедур. Якщо вам цікаво, поговоріть з пластичним хірургом сьогодні про ваших варіантів.