піти на персоналізованих консультацій до розмірів грудей

Збільшення грудей є серйозне рішення. Якщо ви роздумуєте про те, щоб процедура, це, ймовірно, те, що ви думали про той час як зараз, може бути, навіть років. Зрештою, це постійна зміна вашого тіла, що буде впливати на ваш зовнішній вигляд. Хоча деякі жінки впевнені, що вони точно знають, якого розміру, щоб отримати, інші не впевнені, який розмір буде виглядати краще на їх розмір кузовом і рамою.

Кожне тіло відрізняється, так що розмір, який відмінно виглядає на ваш кращий друг може виглядати зовсім інакше, ніж це буде виглядати на вашому власному тілі. Як тільки ви вирішите, щоб ця процедура, щоб отримати розмір може бути другим найважливішим рішенням. У той час як коригування завжди можна зробити в майбутньому, то краще йти у вашій операції почуваюся впевнено ви зробили правильний вибір, і з хорошою ідеєю результатів очікувати.

Як ви робите таке важливе рішення? Одним з найбільш важливих кроків у підготовці до збільшення грудей, порадившись зі своїм хірургом. У самому справі, ви можете зустрітися з лікарем, кілька разів для того, щоб переконатися, що всі ваші запитання відповідає і ви мати реалістичні очікування для процедури.

Під час цих консультацій, ваш хірург може допомогти вам визначити, що може бути кращим розмір імплантату для вашого типу статури, на основі вашого зростання, ваги, розміру вашої грудної клітки і т.д. розмірів також буде змінюватися в залежності, якщо ви шукаєте природний вигляд або більше хтивої результати. Деякі хірурги мають комп’ютерні програми, де ви можете завантажити свою фотографію і показати моделюється до і після.

Настійно рекомендується взяти з собою кілька фотографій моделей або знаменитостей з потрібного розміру ви шукаєте, а також фотографії того, що ви вважали б занадто великим або занадто маленьким. Таким чином, хірург може отримати більш конкретну ідею, що ви очікуєте і може дійсно персоналізувати вашу груди розміру консультації.

Жінки отримують цей процес зробив для цілого ряду причин, але часто, щоб відчувати себе більш впевнено, сексуальний і жіночний. Розмір вашої імплантатів є те, тільки ви можете вирішити, але це важливе рішення, щоб розглянути.

Переконайтеся в тому, щоб зробити ваші дослідження і отримати персоналізовані розмірів консультації з лікарем, щоб визначити найбільш відповідний варіант для вас, так що ви будете задоволені своїм остаточні результати і любити свого нового тіла!