природного лікування по догляду за шкірою для чоловіків вік плями

Подумайте тільки жінки отримують пігментних плям? Подумайте ще раз. Насправді, чоловік вік плями дуже поширені, теж, і вони насправді не результат старіння.

Замість цього, вони результат пошкодження шкіри, викликані занадто багато сонця. Як ви піддавати шкіру до сонця, меланін може накопичуватися в ньому, а це, у свою чергу, формує вікових плям.

На додаток до вищезазначених сонце, є деякі докази того, що спадковість також відіграє важливу роль у формуванні чоловічої вікових плям. Тобто, якщо у вас є родичі-чоловіки які легко утворюються пігментні плями, ви набагато більше шансів отримати їх, як ви стаєте старше, теж.

Що чоловічий вік плями виглядають і де вони виникають?

У цілому, сонячні плями виникають у районах, які отримують самі сонце, як умисні, так і випадкові. Ви, ймовірно, побачите ці плоскі, пігментовані ділянки на руках, обличчі, руках і плечах. Вони можуть бути у відтінках коричневого, сірого або чорного, залежно від вашого природного пігменту шкіри.

Як ви можете позбутися від пігментних плям?

Які б не були причини або як вони там називаються, хоча, чоловічі сонячні плями є настільки ж непривабливою, як і на жінок. І, швидше за все, якщо у вас є їх, ви хотіли б позбутися від них.

Отже, перше, що ви робите, щоб зникнути потворних плям, щоб почати уникати сонця стільки, скільки ви можете. Це не означає, що потрібно триматися подалі від сонця в цілому, але носити сонцезахисні креми, коли ви відсутні.

Крім того, уникаючи впливу в цілому, коли сонце перебуває у своїй найсильнішій між близько 10 ранку і о четвертій годині дня збирається допомогти мінімізувати ці вікових плям.

Актуальні ліки, які можуть допомогти. “Відбілювання” ліки можуть також допомогти зникають коричневі плями.

Гідрохінон є одним з таких ліків, але будьте обережні, коли ви його використовуєте. Це буде “Bleach” шкіри ви не повинні вікових плям на стільки, скільки це вікові плями самі. Так що ви повинні бути обережні, щоб застосовувати тільки в тих вікових плям.

Інші речі, які ви можете зробити … місцевого застосування для поліпшення шкіри і зменшення зморшок може допомогти зникають плями чоловіків НД

Альфа-гідроксикислоти, бета-гідроксикислоти, і ретіноли і ретиноїди можуть допомогти зникають плями. На відміну від гідрохінон, це актуально “на всьому протязі” ліки, які не тільки місце конкретного, так що ви можете використовувати їх (в розумних межах і часто), де б ви хотіли б бачити текстуру шкіри покращився.

Однак будьте обережні, тому що обидва ці та гідрохінон може бути дратівливим, якщо не використовується належним чином, або в деяких випадках у вас може бути алергічна реакція на них. Припинити використовувати ці препарати для місцевого застосування, якщо у вас реакція і зверніться до лікаря.

Більш інтенсивне втручання … якщо ваші сонячні плями особливо серйозні, і ви хочете, щоб звернутися за медичною допомогою, щоб позбутися від них, лазерна терапія та хімічний пілінг може також допомогти відродитися шкіру і позбавитися від плями в цілому. Див кваліфікованим медичним спеціалістом, щоб визначити, чи є таке втручання є належним для вас.

Але, є більш природній підхід! Якщо у вас є чоловічий вік плями і ви не хочете використовувати хімічні пілінги або агресивні препарати, продукт з інгредієнт під назвою Extrapone Nutgrass може тільки допомогти вам позбавитися від них природно.

Погляньте на природний крем відбілюючий, щоб дізнатися більше про це і інших дивовижних природних інгредієнтів, які м’яко видаляє НД вашої шкіри плями без суєти, ніякої безлад, і ніякої небезпеки роздратування.