нових органічних рецептів для лікування ваших ніг

Догляд за шкірою по всьому тілу процес, тому що ваша шкіра є найбільшим і захисний орган у вас є. Ваші ноги особливо уразливі, бо вони приймають постійні зловживання від тертя і елементи, але вони не виробляють шкірне сало, яке є вашою Дитячі комбінезони натуральні масла. Ці органічні догляду за шкірою рецепти для ніг казкові при використанні в поєднанні з хорошим графіком догляду за ногами. З усіма нашими рецептами, ми настійно рекомендуємо вам купувати органічні інгредієнти, тому що ваша шкіра поглинає пестициди і комерційних хімічних речовин з неорганічних продуктів.

меду миючий

Це м’які органічні миючим засобом є приголомшливим для ніг через своєю природною зволожуючими і антибактеріальними властивостями. Намочіть ноги і нанести 1 столову ложку натурального меду конюшини теплою, вологою мочалкою руб всю ногу повністю, будучи впевненим, щоб отримати між всіма пальцями і навколо нігтів. Ретельно промийте теплою водою.

ноги вбирається

Ноги вбирається є відмінним способом для догляду за шкірою, а також додати у ваш загальний відчуття благополуччя. Вони пом’якшують суху шкіру і активізувати втомлених ніг. Після замочування, зволожують з хорошим зволожуючим органічні (див. нашу статтю про органічних рецептів зволожуючого Якщо ви хочете зробити свій власний).

активізації ванни для ніг № 1

Додати 4 склянки нагрівають органічного цільного молока, 2 столові ложки англійська сіль, 2 столові ложки мигдалевого масла органічного і 3 краплі органічного ефірного масла м’яти в теплу воду ванни для ніг. Замочити ноги протягом 15 хвилин.

активізації ванни для ніг № 2

Додайте 2 краплі органічного ефірного масла лимона, 2 краплі або органічних ефірного масла розмарину і 4 столові ложки вівсяної муки органічних в теплу воду ванни для ніг. Замочити на 15 до 20 хвилин.

розслаблююча ноги замочити № 1

Додати 4 склянки нагрівають органічного цільного молока, 2 столові ложки англійської солі і 6 крапель органічного ефірного масла лаванди в теплу воду ванни для ніг. Замочіть на 15 хвилин.

розслаблююча ноги замочити № 2

Додати 1/4 англійська сіль, 1 чайна ложка соди випічки, 2 краплі кожного з цих органічних ефірних олій: лимона, сандалового дерева, коріандру в теплу ванну воду ногою. Замочити на 15 до 20 хвилин.

сухі ванни для ніг № 1

Використовуйте нагрівається всього органічного молока і 3 краплі органічного ефірного масла лаванди. Замочити ноги протягом 15 до 20 хвилин, а потім з відлущуючим лікування. Добре промити. Масаж з широко застосовувалися важкі органічні зволожуючий крем і накрити бавовняні шкарпетки на ніч.

сухі ванни для ніг № 2

Додати 3 чашки органічного ананасовий сік і 1/2 чашки органічного кокосового молока в теплу воду ванни для ніг. Замочіть на 10 до 15 хвилин, а потім з відлущуючим лікування. Добре промити. Масаж з широко застосовувалися важкі органічні зволожуючий крем і накрити бавовняні шкарпетки на ніч.

поту / запаху опору вбратися

Додати 6 крапель органічного загальні Ефірна олія чайного дерева в теплу ванну ноги водою і витримайте протягом 15 до 20 хвилин. Ретельно висушіть, щоб перешкоджати зростанню грибків. Ефірна олія чайного дерева володіє антибактеріальними, протигрибковими та в’яжучі властивості, які усувають різні причини запаху ніг.

ексфоліація

Відлущуючий ніг ​​є необхідністю, тому що всі тертя ноги стикаються на щоденній основі. Шкіра реагує на це тертя за рахунок створення додаткових клітин шкіри в областях, які труть (думаю, мозолі, які формуються на ваші руки від згрібання листя). Щоб пом’якшити і омолодити футів, це грубий, сухий установки повинні бути вилучені.

Не очікуйте, що область повинна бути завершена вже після одного сеансу. Потрібен був час, щоб дістатися до цієї точки, це займе трохи TLC, щоб вирішити проблему. Завжди закінчуйте з хороший зволожуючий крем і використовувати зволожуючий принаймні, два рази на день, що допомагає зберегти шкіру м’якою між процедурами пілінгу, який допомагає зробити вас пілінг більш продуктивним. Всі наступні суміші пілінг буде працювати набагато краще, якщо використовувати відразу після одного з вищевказаних вбирається пішки.

цитрусовий скраб

Змішайте 1 чашку англійська сіль, 3 чайні ложки органічного оливкової олії і сік одного невеликого лимона. Відразу масаж підошви ніг (не дають часу англійська сіль розчинити), що дає додаткову увагу на будь-які області товстої шкіри. Змийте теплою водою.

кислий крем-скраб

Руб просто вбирав ноги 1 чашка кукурудзяної муки органічних потім нанесіть суміш 1/4 чашки органічного сметани і 2 столові ложки органічного оливкової олії. Масаж також, даючи додаткову увагу на товсту шкіру. Змийте теплою водою.

Запах захисту порошок для ніг

Змішайте 1/4 склянки органічного імбиру і 1/4 органічні кукурудзяний крохмаль. Зберігайте цю суміш у герметичному контейнері. У використанні, легкий кисті на ногах допомогою великої кисті призначені для косметичного застосування порошку. Між Джінджерс антибактеріальними властивостями і cornstarchs всмоктуючою, ви боротиметься з запахом ніг.