невидимі брекети – посмішка з відкритим серцем

Люди, які страждають від нерівні зуби або зламані зуби тепер можна отримати назад свої посмішки, завдяки невидимі брекети. Традиційно, підтяжки були зроблені з металів, які за ціною близько п’яти тисяч доларів. Якщо ви хочете йти в кольору зубів дужки, які є керамічні, вартість збільшиться ще на п’ять сотень доларів. На противагу цьому, невидимі брекети набагато дешевше. В ідеалі, це є кращою заміною для звичайного типу дужки. Ці непомітні прозорі пластикові лотки, які допомагають у досягненні аналогічних результатів. Вартість невидимі брекети коливається від трьох тисяч п’ятисот доларів до п’яти тисяч доларів.

Лікування залежить від ступеня пошкодження. Якщо ви хочете невидимі брекети, то вам доведеться заплатити додаткові п’ять сотень доларів. Це коли зубний страховий поліс стане в нагоді. Виїзд політики та ознайомитися з умовами та умовами, зазначеними у політиці для кращого розуміння. Якщо ваша політика буде охоплювати косметичних вартість лікування, то вам дуже пощастило. Як правило, є кілька страхових компаній, які покривають ці витрати. І навіть якщо вони роблять це, премія буде небо високо.

Більшість звичайних дужки прийме стоматологічного клею. У деяких випадках метал групи стає необхідним. Провід арки акуратно пов’язані з одним кронштейном до іншого. Провід закріплений таким чином, що правий тиск застосовується для випрямлення зубів. Гумки є корисними в кредитуванні, що фірми відчувають до кронштейну так, що він підключений до проводу.

Коли металеві брекети використовуються, час, необхідний для випрямлення зубів різко знижується. Керамічні брекети не так помітні, як металеві брекети, а також час, необхідний для випрямлення буде більше, ніж у металевих брекетів. Для крайніх випадків, керамічні брекети не рекомендується. Ясно дужки є менш дорогими у порівнянні з іншими дужки і невидимі брекети надають комфорт і легкість.

Ясно пружною дужки допомагає в випрямлення зубів і повільно, крок за кроком. Ясно дужки потрібно міняти раз на два тижні. Особи, які страждають від таких проблем, як зуби криві зуби можна займатися невидимі брекети. Але потім вам доведеться використовувати металеві брекети принаймні, протягом деякого часу. Залежно від вашого вибору, ви могли б піти в для кольорових фігурних дужках. Вони також доступні у формах, як усміхнені обличчя, квіти, сердечка і футбольні м’ячі. Люди, які люблять золото також можете вибрати для Позолочені брекети.

Люди, які люблять щось інше йти в фігурних дужках у вигляді листів. Вам доведеться викласти додаткові чотири сотні доларів за цими літерами. Звичайні металеві скоби є дорогими в порівнянні з невидимим дужки. Тим не менше, люди, одягнені в них відчувають труднощі, коли їсти, пити і говорити. Ці брекети були введені в 1990 році і з тих пір були надзвичайно популярні у світі стоматології. Покращення були викликані лабораторних випробувань.

Таким чином, можна домогтися радикального поліпшення в загальний особистості, якщо ви носите, що з ідеальною посмішкою невидимі брекети.