косметичної хірургії обличчя – те, що можливо

Сучасні методи косметичної хірургії можна домогтися чудових результатів. Це може допомогти вам виглядати молодше років, розгладження зморшок і корекції передбачуваних несправностей. Лицьові імплантати може дати поява більш сильною, більш привабливою кісткової структури, в той час як особа підйомники і ліфти брови можна скасувати пошкодження віку, як шкіра починає провисати.

Отримані результати можуть бути вражаючими, але ви повинні зробити косметичної хірургії обличчя з реалістичними очікуваннями. Ваші косметичні клініки хірургії може бути в змозі поліпшити форму носа або виправити вашу провисання століття, будувати свою впевненість у цьому процесі, але навіть найкращий пластичний хірург не може зробити вас схожим J-Lo або Бреда Пітта.

Ось кілька типів косметичної хірургії, що можна зробити, щоб поліпшити своє обличчя:

Підтяжка обличчя / підтяжка чола

Підтяжки обличчя і брів підйомників є одними з найбільш поширених косметичних процедур лицьовій хірургії. Підтяжка обличчя з ліфта брови підтягує і розгладжує шкіру по обличчю, особливо навколо очей, зменшуючи появу зморшок і в’ялої шкіри. Косметичний хірург досягає цього за рахунок скорочення навколо волосся і потягнувши вгору шкіру, видаляючи надлишки Перед зшиванням його у своєму новому положенні.

Пластика повік (блефаропластика)

Пластика століття видаляє надлишок шкіри навколо верхніх повік, або мішки з нижніх повік. Вона також може змінити очі, якщо потрібно. Цей вид косметичної хірургії обличчя можна зробити на верхніх або нижніх століттях окремо або обидві кришки можна зробити разом.

Пластика вух (отопластика)

Пластика вух і раніше підпадає під категорію косметичної хірургії обличчя, навіть якщо ваші вуха не є строго на вашому обличчі. Отопластика контакти назад відстовбурчені вуха, і це може зробити великі вуха здаються менше. Іноді це робиться, щоб збалансувати нерівномірно вух. Хрящова структура в вухах добре піддається реконструкції за косметичної хірургії та результати, як правило, відмінно, з невеликими рубцями.

Щоки і підборіддя імплантати імплантатів

У західній культурі, високі вилиці і сильні щелепи розглядається як ідеал краси у обох статей. Слабкі або невимовний риси особи можуть бути доповнені під час косметичної хірургії обличчя шляхом вставки спеціальної форми силіконові імплантанти. Ці сидіти або у верхній частині кістки або трохи нижче, для отримання повного виду. Щоки і підборіддя імплантати включають відносно простий косметичної хірургії, невеликі розрізи робляться за віко або всередині вашого рота, щоб зменшити ризик утворення рубців.

Збільшення губ

Тонкі губи може бути підвищена за рахунок косметичної хірургії обличчя з використанням цілого ряду наповнювачів. Найбільш популярним є колаген, хоча жир з інших місцях на тілі можуть бути використані. Наповнювачі дійсно стають поглинається, хоча, так Збільшення губ не є постійним. Збільшення грудей триває кілька років через інертною силіконові імпланти використовуються, але збільшення губ може тривати кілька тижнів або місяців. Повторні косметичної хірургії процедури необхідні для підтримки ефекту.

Ніс робочих місць (ринопластика)

Зміна форми носа, часто називають носа, є одним з найстаріших косметичних процедур лицьовій хірургії. За допомогою хорошого пластичного хірурга ви можете вибрати форму ви хочете для вашого нового носа перед косметичної хірургії. Ваш особовий пластичний хірург буде потім приступити до роботи для досягнення цієї мети за рахунок зміни форми кісток і хрящів і обрізки шкіри і жирової тканини навколо неї.

Ваша косметичної хірургії варіантів

Ви можете вибрати будь-який з цих особи косметичних процедур по хірургії зроблено окремо для поліпшення певної частини вашого обличчя, або ви можете вирішити, є кілька зроблено відразу разом, як частина вашого підтяжка обличчя. Ваше нове обличчя займе кілька місяців, щоб вирішити, перш ніж з’являться довгострокові переваги вашої косметичної хірургії обличчя.