косметичка таємниці знаменитостей

Чи замислювалися ви, чому знаменитості, здається, відмінно виглядати незалежно від того, де вони знаходяться і не важливо, що даний момент? Чи є вони гарніше, ніж решта з нас так, це просто для них? Зовсім ні – вони просто розумніші, про те, що їх тримає косметичку. Читайте на макіяж мішок таємниці знаменитостей.

Знаменитості скаже вам, що їх макіяж на кінчиках пальців є їх пріоритетом номер один, і це повинно бути для кожної жінки. Це не означає, що ви повинні упакувати близько 50 фунтів макіяж. Просто тюбик губної помади можуть зробити багато чого, щоб освіжити обличчя. Актриси Сандра Баллок, Дженніфер Еністон, Анджеліна Jole або всі скажуть вам, що кінцевою косметичка насправді не секрет, взагалі.

Ви можете купити модний і модний макіяж мішки розміром від компактних розмірів на гаманець, так що навіть макіяж спині може зробити заяву. Але давайте вирішувати її. Це те, що ми вкладаємо в це косметичка, що дійсно має значення. І чому це незалежно від того, якого розміру ваш макіяж мішок, це, здається, занадто маленький або макіяж вам найбільше потрібна в даний момент, здається, не зробили його в сумку? Прийшов час вирішити цю проблему, поставивши разом косметичку зі знаменитостей з усіма своїми секретами.

Ваш макіяж мішок насправді питання вашого особистого смаку. Виберіть той, який захоплює вашу увагу, підходить вашої особистості і відповідає вашому гаманцю. Там немає сенсу купувати величезна косметичка при упаковці крихітний гаманець. Ви можете купити знижку сумки всього за $ 5.00 або дизайнером Косметика Сумки для цілих $ 100,00.
Мішок знаменитості макіяж заснований на припущенні, що ваш макіяж сумка від маленького до середнього розміру. Для тих, хто дрібніше сумку вам доведеться вибирати, які елементи для видалення. Для тих, упаковки великий мішок, всі додатки, які будуть відповідати.

Знаменитості говорять нам найголовніше потрібно покласти в сумку слабкий двосторонній компактне дзеркало. Ви можете придбати хороше дзеркало розмір подорожі в комплекті з захисною кришкою приблизно за $ 5,00

Наступним найбільш важливим інструментом для знаменитості макіяж кисті. Переконайтеся, що у вас є рум’яна і тіні для повік кисті у вашій сумці. Або ви можете придбати компактний набір мініатюрних щіткою приблизно за $ 10,00. Це буде гарантувати, що ви будете мати Кожна кисть вам потрібно.

Тепер, щоб макіяж. Дженніфер Еністон каже, що ваш тонального крему або пудри є абсолютним найважливішим вимогою косметичку. Якщо оригінальний контейнер занадто великий, потім придбати компактну пляшку або передачі деяких після контейнерному ринку, що тюлені добре.

Ангела Jole не виходитиме з дому без її улюбленої помади. Вибрати тільки одну або ваші сумки збирається отримати повну занадто швидко. Пам’ятайте, ваше будівлю компактну версію ваш реальний випадок макіяж. Ви можете додати блиск для губ, якщо хочете.

Тіні для повік також повинні бути для підфарбовування. Виберіть палітру кольорів ви можете носити або використовувати в будь-який час. Там немає хороших спосіб упакувати різноманітність кольорів, тому краще, щоб вибрати найбільш надійних квітів. І заради всього святого, що не ‘забудьте додати туш і олівець для очей.

За зіркам Ви також повинні переконатися, що у вас є свій рум’янець. Тепер це може бути трохи складніше, тому що контейнери є трохи більшим. Краще шукати плоске компактне рум’янець стилі.

Щоб тримати вас свіжим, ви можете також додати деякі розфасованих чищення тканин обличчя, зубна щітка і зубна паста подорожі, і дезодорант розміру подорожі.

От і все, тепер ви знаєте, макіяж мішок таємниці знаменитостей. Всі основи, щоб ви через день, і ви шукаєте чудове. Так що був великий секрет?