зробити ще один крок для чищення зубів

Як ваші зуби чистити не легке завдання даної їжі, яку ми всі їмо. Кожен так часто, однак, необхідно, щоб отримати більш широку лікування, якщо ви розумні.

Стоматологи рекомендують своїм пацієнтам отримувати рутинної чищення зубів раз на півроку. Регулярне чищення зубів в основному для профілактичних цілей. Вона очищає зуби більш ретельно, ніж можна зробити в домашніх умовах. Іноді стоматологи рекомендують, що пацієнти мають більш ретельного очищення.

Стоматологи зазвичай рекомендують глибоке очищення, коли є докази втрати кісткової маси або рецесії ясен від зубів. Це і ознак того, що захворювання ясен можуть виникнути. Є дві частини в процес. Перший масштабування. Масштабування проводиться для видалення нальоту, який присутній вище і нижче лінії ясен. Другим кроком є ​​кореневим нения. Стоматолог видалить будь-які нерівності на корені зуба. Шляхом згладжування зуб, ясна, швидше за все, прикріпити.

Не всі пацієнти потребують такої ретельної очистки. Там також не стандартне кількість разів, що ви повинні мати це зробити. Якщо пацієнт може отримати з цього користь, стоматолог буде обговорювати з пацієнтом. Цей тип очищення, як правило, виконується тільки за наявності ознак захворювань пародонту. Після очищення, стоматологи, як правило, призначають антибіотики, щоб допомогти усунути всі залишилися бактерії.

Ця процедура зазвичай проводиться в кабінеті стоматолога або хірургом-стоматологом. Це амбулаторна, Номери для хірургічного втручання. Це зазвичай робиться у двох зустрічах. Стоматолог дасть невелику пострілів в лінії ясен, щоб знеболити область. Процедура зазвичай не болючим. Деякі пацієнти можуть відчувати деякі болю, коли постріли знаходяться у віданні. Там також може бути трохи чутливості згодом. Стоматологи зазвичай запланувати наступні призначення протягом приблизно чотирьох до шести тижнів. Вони визначать яке подальше лікування, якщо такі є, повинні бути завершені.

Витрат багато в чому залежить від того, яку стоматологічну страховку у пацієнта. Деякі стоматологічні плани будуть платити за це як частину плану профілактики захворювань пародонту. Інші стоматологічні плани вимагають, щоб пацієнт платити франшизу або відсоток від вартості самих. Якщо пацієнт не має стоматологічне страхування, вартість може бути в кілька сотень доларів. Якщо витрати небажані, пацієнт повинен обговорити зі своїм стоматологом чи очищення має важливе значення. Якщо це так, стоматолог зможе виробити план виплат. Хоча це може бути дорого, воно може допомогти запобігти майбутнім ушкодження, яке буде коштувати набагато більше, щоб відремонтувати або лікувати.