врослі нігті

Врослі нігті відбувається, коли кут нігтя росте і викопує в шкіру на будь-якому кінці палець або бічній стороні пальця. Біль і запалення в зоні ураження є ранні симптоми врослого нігтя. Врослого нігтя вимагає негайної медичної допомоги як в іншому випадку це може призвести до інфекції або навіть форму абсцесу вимагають хірургічного лікування. Врослі нігті зазвичай виникають тільки у дорослих і рідко зустрічається у дітей. Хоча будь-які нігті схильні стати врослі, великий палець найбільш уразливі. Кращий спосіб запобігти врослі нігті є проявляти обережність у відсікання нігті на ногах. Нігті повинні бути обрізані прямо намагаючись триматися довше, ніж кінець краю шкіри. Це запобігає кутів від риття в шкіру. Необхідно також, щоб тримати ноги в чистою і сухою в будь-який час і знос правою кнопкою установки взуття.

Один головною причиною для розробки нігті носить облягаючі взуття або взуття на високому каблуці, які тримають пальці стиснуті і індукує нігті рости ніяково. Неправильна обрізка нігтів може також викликати кутів нігтьової копатися в шкіру. Нігті повинні бути обрізані прямо поперек і не округлюються. Грибкові інфекції нігтів, як кажуть, причиною нестійкої нігті розвиватися. Врослі нігті на пальцях ніг також спадкові і якщо член вашої родини має врослого нігтя, то ви більш схильні до розвитку теж. Найбільш поширені ознаки і симптоми врослі нігті є біль, почервоніння і набряк в кутку нігтя. На щастя, не буде ніякого гною і хоча постраждалий район може з’явитися тепло, немає ніякої ймовірності пацієнта розвивається лихоманка.

Коли ви помітите, запалення і знаю, що врослий ніготь на пальці ноги розвивається і немає ніякого полегшення навіть після двох днів лікування в домашніх умовах, бажано звернутися до лікаря без зволікання. Якщо ви страждаєте на цукровий діабет, мають поганий кровообіг, або є інша причина для поганого загоєння, то ви схильні до підвищеного ризику інфекції та негайну медичну допомогу стає все більш необхідним. Лікар вирішить, якщо інфекція присутня чи ні, і якою мірою лікування необхідно. Фізичний огляд лікарем буде включати в себе перевірку температури, кров’яного тиску детального розгляду стопи, нігті, і досить часто рентген стопи. Аналізи крові можуть бути виконані, якщо у вас є тяжкої інфекції або якщо ви страждаєте на цукровий діабет. Якщо ніяких серйозних інфекцій не виявлено, то цвях буде відповідним підвищених і деякі традиційні методи лікування повинні бути достатніми. Якщо інфекція присутня, то хірургічне видалення нігтя і зливу абсцес стане неминучим. Ступінь хірургічної процедури залежатиме від серйозності інфекції та інших захворювань. Хірург може знищити деякі з клітин, які роблять нігті відростають, нанесенням хімічного до шкірі під нігтем або видалення частини нігтьового ложа. Це робиться в якості постійного кошти для забезпечення край нігтя, що викликало проблеми не повертає. Ноги зазвичай гоїться добре після цієї процедури. Головним завданням є чи нігті стануть врослого знову, що може статися, хоча й дуже рідко, навіть після руйнування нігтів зростаючих клітин. Там немає необхідності турбуватися, якщо частина нігтя видалена хірургічним шляхом, як він буде рости назад протягом 12 місяців.