Як не хвилювався зморшок особи в 2 етапи

Чесно кажучи, коли ви дивитеся в дзеркало і побачити нових зморшок обличчя, це виродки вас. Ти стаєш старшим, і він починає себе проявляти. Паніка питання і сумніви починають пузиритися. Є членами протилежної статі знаходженні мене менш привабливим? Я занадто старий, щоб побачити в певних барах? Чому клерки в магазинах називають мене мем, я виглядаю Iike мою матір?

Заспокойся. Зробіть кілька вдихів.

Так, ваша шкіра старіє і разом з цим приходить зморшок. Це включає в себе гіршими з гірших, зморшки особи. Але цілком можливо, щоб бути у світі з цим, навіть якщо ви ненавидите шляху зморшки дивлюся в дзеркало. Є два кроків.

По-перше, ви повинні визнати, що старіння шкіри. І, що це природний процес. Люди, які не приймають це часто стають одержимі появою їх шкіри. Вони переконані, що зміна щось у їхній спосіб життя призведе до їх шкірі старіти повільніше. Таким чином, вони перестають їсти певні продукти і почати є інші. Вони п’ють більше води і відмовитися від алкоголю. Вони рідко проводять години на вулиці в літній день, побоюючись УФ-променів.

Це не спосіб жити.

І немає ніякого способу, щоб протистояти зморшок особи або.

Гаразд, після того як ви уклали мир з неминучість старіння шкіри, ви готові до кроку два. Цей крок спокійно про орієнтацію корінні причини зморшок. До них відносяться:

Втрата колагену і еластину

Розбивка гіалуронової кислоти

Вільних радикалів окислення клітин шкіри

Такі основні менеджери шкіри; ваші Зморшки крем для обличчя повинні вирішувати всі три, якщо ви очікуєте побачити результати. Проте, більшість людей занадто зайняті, хвилююся, щоб дізнатися, що робить шкіру крем ефективно. Замість того щоб купувати, засновану на наукових зморшок, вони купують на основі реклами або пораду від одного, або привабливій упаковці.

Але ви знаєте, наука за зморшки зараз, тому що ви знаєте коріння. Наступним кроком є ​​з’ясувати, які природні речовини бойового їх найбільш ефективно. Я не буду намагатися лавірувати на цю інформацію, це теж важливо. Замість цього, я закликаю вас відвідати мій сайт, де у мене вже є докладна інформація про ці потужних інгредієнтів виклав. З прийняттям і це чіткий план дій, зморшок особи ніколи не буде хвилювати вас знову.