Останні відкриття на анти-старіння лікування кремом

Існує новий крем проти старіння лікування, яке є досить ефективним, на думку наукових досліджень і клінічних випробувань. Це цікаво, тому що вона заснована на вікових засіб, щоб запобігти сухість, роздратування і пошкодження, викликані сонцем, його відображення від води і сильних вітрів.

Навколо Японського моря і в інших районах Азії, обличчя і рук часто піддаються впливу сонця та вітру. Робітники на рисових полях і рибалок уздовж узбережжя потрібно щось, щоб захистити себе від стихії.

Відображення сонця від води викликає очі до води і УФ-випромінювання відбивається на шкіру. Вони придумали чудові широкі капелюхи, які ви, ймовірно, бачили, але їх крем проти старіння лікування не так добре відомі.

Рік тому вони намагалися багато речей, щоб тримати їх особи шукає молодою і красивою. Нарешті, вони виявили, що одна з їх продовольчих товарів може бути стукав в м’якоть і використовувати в якості маски, щоб заспокоїти і виховання особи і шкіри, який був так сильно піддаються.

Це є одним з видів водоростей називається Вакаме, англійською мовою. Дослідники, які вивчають ефективних анти лікування старіння крем подивився на численні рідні кошти з усього світу. Вони дізналися, що Вакаме унікальна.

Вона багата натрій, залізо, калій і кальцій. Він має в 15 разів більше кальцію міститься в еквівалентному порцію молока. Всі ці мінерали необхідні для підтримки балансу вологості шкіри, і тримати це виглядає фірми і здоровим. У той чи інший момент, косметична компанія спробувала включити один з цих мінералів в крем проти старіння лікування, але вони були здебільшого неефективні.

Вакаме також багата вітамінами В1, В2, В3, В6 і В12. Ці вітаміни допомагають заспокоїти запалення шкіри. Це запалення або пухлина, яка призводить до мішки навколо очей. Якщо їх не зупинити, запалення викликає провисання і зістарілий вигляд, який ви бачите у літніх осіб.

При тому, що знання самі по собі, це звучить як хороший інгредієнт для крему проти старіння лікування, але дослідники дізналися більше. Дещо про ламінарії пригнічує, яке інгібує активність ферменту, який руйнує гіалуронової кислоти в шкірі.

Гіалуронова кислота є одним з білків, які утворюють щільно ткані сітки з амінокислот, яка є шкіра. Разом з еластин і колаген, важливо, щоб підтримувати пружність, гладкість і тону шкіри. Без гіалуронової кислоти, волокон еластину і колагену втрачають свою “клеєм”, що призводить до втрати молодий вид і темних кіл під очима.

Ви повинні бути в змозі бачити, наскільки важливо це відкриття для крему проти старіння лікування. Ми більше не приречені дивитися, як наші батьки, бабусі і дідусі. Ми можемо мати гарні особи без хворобливих ін’єкцій колагену або пластичної хірургії.

Це може бути важко знайти крем або лосьйон, який містить Вакаме. Це не дешево, і косметичні компанії воліють витрачати свої гроші на рекламу, так що ви “думати”, що вони пропонують хороший продукт. Але, якщо ви дійсно хочете ефективний крем проти старіння лікування, то шукати той, який його містить. Це коштує ціна.